Widok z nieba - Clara Sanchez | okładka
Znak literanova

Widok z nieba Clara Sanchez

Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2015-06-29

ISBN: 978-83-240-2703-3

Tytuł oryginalny: El cielo ha vuelto

Liczba stron: 304

Wydawnictwo: Znak literanova

Format: 144x205

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Łukasz Müller

34,90 zł 17,45 zł


Opis

Najważniejsza nagroda za hiszpańską powieść PREMIO PLANETA 2013

Patricia to modelka, która mimo młodego wieku odniosła ogromny sukces. Z pozoru wszystko układa się po jej myśli, a ona sama wmawia sobie, że jest bardzo szczęśliwa. Jednak coraz częściej czuje, że dla rodziny jest przede wszystkim chodzącą kartą kredytową, a dla znajomych – ślicznym dodatkiem.

Pewnego dnia, podczas niespokojnego lotu z New Delhi do Madrytu, poznaje Vivianę, ekscentryczną kobietę, która oznajmia modelce, że ktoś pragnie jej śmierci.

Patricia nie traktuje tego poważnie. Do czasu.

Splot dziwnych i niepokojących zdarzeń sprawia, że musi zrewidować wyobrażenia, jakie miała o swoim życiu i o ludziach, którzy ją otaczają.

***

Clara Sánchez, autorka bestsellerowej „Skradzionej”, w swojej nowej powieści, pełnej zaskakujących zwrotów akcji, opisuje skomplikowany proces dochodzenia do prawdy o sobie i pokazuje, jak wysoką cenę płacimy nieraz za sukces.

Polecane książki z rabatem do 55%

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Widok z nieba

2016-12-30 Patricia, główna bohaterka powieści Clary Sanchez „Widok z nieba" jest dwudziestoośmioletnią modelką i wiedzie na pozór szczęśliwe życie. Ma kochającego męża, mnóstwo pieniędzy i sporo sukcesów zawodowych na swoim koncie.
48 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 27 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

In plus

2016-03-07 Rzadko zdarza mi się trafic na książki, które pochlaniaja mnie już od pierwszej strony. "Widok z nieba", zaintrygowal mnie na tyle mocno, ze powieść przeczytalam błyskawicznie. Mimo, iz opis zdradzal motw, na którym została oparta fabula, a akcja była dość przewidywalna, uważam ze i tak została poprowadzona ciekawie. Sanchez skrupulatnie wymieszala w jednym tyglu watki obyczajowy z psychologicznym, a wszystko doprawila widmem kostuchy. Na zakończenie, udało Jej sie nawet, zbic mnie z pantałyku.
75 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 41 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Kto chce Cię zabić Patricio?

2016-02-24 Patricia jest modelką. Jej kariera świetnie się rozwijała ale teraz ma już 26 lat i musi powoli zwalniać miejsce młodszym koleżankom. Już teraz zauważyła, że dostaje mniej zleceń albo jest dodatkiem do Manueli, młodszej i pięknej koleżanki. To nie koniec jej problemów, wracając z podróży służbowej dowiaduje się od Vivian, kobiety siedzącej obok niej w samolocie, że ktoś chce ją zabić.
72 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 49 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.