Pierwsza żona - okładka


Erica Spindler

Pierwsza żona

Oprawa twarda
Liczba stron: 496
Wydawnictwo: Burda NG Polska
34,90 22,69

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

Upiorna przeszłość, której nie da się pogrzebać

Niebezpieczeństwo czai się bliżej niż podejrzewamy.

Bailey Browne, po stracie matki, jedzie na egzotyczną wycieczkę. Chce zaznać radości życia po jej stracie. Skromna dziewczyna z Nebraski jest zachwycona urzekającą przyrodą Karaibów i oszołomiona zainteresowaniem, jakie okazuje jej bardzo przystojny nieznajomy. Przedstawia się jako Logan Abbott i wkrótce oznajmia, że są sobie przeznaczeni.

Bailey zakochuje się w Loganie i - wbrew podszeptom rozsądku - zgadza się wyjść za niego, mimo iż zna ukochanego krótko i powierzchownie. Po ślubie jadą do Luizjany. Tam znajduje się imponująca Abbott Farm, rodzinna posiadłość Logana, w której skład wchodzi znana stadnina koni. Szczęśliwą i entuzjastycznie nastawioną do przyszłości Bailey spotyka niemiła niespodzianka - siostra męża i jego najbliżsi współpracownicy odnoszą się do niej z dużym dystansem.

W krótkim czasie Bailey dowiaduje się, że jest łudząco podobna do pierwszej żony Logana, zaginionej w tajemniczych okolicznościach. Niepokój Bailey pogłębia wiadomość o kilku przypadkach zaginięć młodych kobiet.

Erica Spindler napisała do tej pory ponad trzydzieści powieści, m.in. „Złodziej tożsamości” i „Krwawe wino”, „Opętanie” i „Koszmary przeszłości”, które ukazały się w wielomilionowych nakładach.

Książki były bestsellerami „New York Timesa”, „USA Today” i Amazon.com. Przetłumaczono je na ponad dwadzieścia języków. Autorkę uhonorowano prestiżową nagrodą Daphne du Maurier i wyróżnieniem Kiss of Death oraz trzykrotnie nominowano do RITA Award.

Materiały o książce

Lisa Gardner

„Thrillery Spindler bazują na naszym najgłębiej zakorzenionym lęku – na obawie, że niebezpieczeństwo czai się bliżej niż podejrzewamy. Ta pisarka jest mistrzynią uzależniającego suspensu”.

Zapraszamy na profil autorki na Facebooku

Recenzje

„Pierwsza żona", Erica Spindler

28 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 16 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Erica Spindler to amerykańska pisarka, specjalizująca się w thrillerach z wątkami romantycznymi. Wiele z jej książek osiągnęło status bestsellerów. Do tej pory napisała dwadzieścia powieści. Wszystkie jej dzieła zostały przełożone na język polski. › rozwiń tekst...

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...