Różaniec z Janem Pawłem II - okładka


Różaniec z Janem Pawłem II

Oprawa miękka
Liczba stron: 88
Wydawnictwo: Znak
12,00 9,24

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

 


Ojciec Święty znów nas wszystkich zaskoczył!  Nie jakąś spektakularną reformą ani nie jakimś proroczym gestem. Sprawa jest z pozoru drobna: ogłaszając Rok Różańca, Papież zaproponował... rozszerzenie modlitwy różańcowej o nową część: o pięć „tajemnic światła”, które będą odmawiane między częścią radosną i bolesną.
Niniejsza książeczka ma być pomocą w praktykowaniu „odnowionego” Różańca. Jej redaktorzy posłużyli się cytatami z pism i wypowiedzi Jana Pawła II, żeby ułatwić rozważanie poszczególnych tajemnic: i tych „starych”, i tych „nowych”. Równocześnie układ książeczki ma pomóc tym, którzy pod wpływem papieskiego listu Rosarium Virginis Mariae zechcą wrócić do Różańca lub nawet spróbują modlić się w ten sposób po raz pierwszy.
Warto odmawiać Różaniec! To właśnie mówi nam Papież... Bo „ta modlitwa - tak łatwa, a równocześnie tak bogata - naprawdę zasługuje na to, by ponownie ją odkryć... Również w obecnym, trzecim tysiącleciu pozostaje ona modlitwą o wielkim znaczeniu, przynoszącą owoce świętości”.

Recenzje

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...