Pensjonat na wzgórzu - okładka


Erica James

Pensjonat na wzgórzu

Oprawa miękka
Liczba stron: 416
Wydawnictwo: Czarny Smok
24,90

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

 

Genevieve, najstarsza z sióstr Baxter, wiedzie dość poukładane życie. U boku ojca prowadzi cichy pensjonat w bardzo spokojnym nadmorskim kurorcie. W rodzinie zdarza się jednak kilka niespodziewanych wypadków.
Najważniejszym jest nagły wyjazd matki do Nowej Zelandii - pani w średnim wieku postanawia uciec na antypody, by uporządkować myśli, a przy okazji zweryfikować przesiąknięte rutyną małżeństwo. Genevieve stara się zapomnieć o koszmarach własnej przeszłości, i choć irytują ją młodsze siostry - wieczna hippiska Mattie oraz bujająca w obłokach Polly - wydaje się być wyciszona i spełniona w roli obowiązkowej i odpowiedzialnej szefowej pensjonatu.
Jednak prawdziwą burzę w Angel Sands wywołuje pojawienie się pewnego przystojnego architekta, którego mieszkańcy miasteczka, a zwłaszcza Baxterowie, dobrze pamiętają sprzed kilkunastu lat. Nie mogą mu wybaczyć krzywdy wyrządzonej ich ukochanej Genevieve.
Życie jednak nie jest, jak wiadomo, czarno-białym a proste oceny i rozwiązania nijak się mają do niespodziewanych uczuć i ukrytych pragnień.

Recenzje

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...