Zaplątani - okładka


Emma Chase

Zaplątani

Oprawa miękka
Liczba stron: 384
Wydawnictwo: Filia
Rok wydania: 2015
39,90 27,21

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

Najzabawniejsza i najbardziej seksowna książka jaką w życiu czytaliście!

„Zaplątani" to nie romans, do którego przyzwyczaiły się Wasze matki. To skandalizująca, pasjonująca i dowcipna opowieść o mężczyźnie, który dużo wie o kobietach. Chociaż nie tyle, ile mu się wydaje.

Drew Evans to zwycięzca. Przystojny, arogancki, czarujący. Jednym uśmiechem uwodzi najpiękniejsze kobiety Nowego Jorku. Ma lojalnych przyjaciół i wpływową rodzinę. Dlaczego więc ostatnie siedem dni spędził zamknięty w swoim apartamencie, pogrążony w depresji? On powie Wam, że ma grypę. Ale wszyscy wiemy, że to nieprawda. Katherine Brooks jest błyskotliwa, piękna I ambitna. Nikomu nie pozwoli stanąć na ścieżce do kariery. Gdy zatrudnia ją ojciec Drew, życie pewnego siebie playboya całkowicie się zmienia. Kate jest profesjonalna, perfekcyjna i… irytująca. Drew staje przed wielkim wyzwaniem. Czy połapie się w swoich uczuciach?

Powieść „Zaplątani" to międzynarodowy bestseller, została już przetłumaczona na ponad 15 języków.

Recenzje

Zaplątani w miłości

39 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 34 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Literacki debiut Emmy Chase pod znamiennym tytułem „Zaplątani" to międzynarodowy bestseller, który został przetłumaczony na ponad piętnaście języków. Nie jest to jednak kolejny romans wyjęty wprost z harlekinów, które czytały jeszcze nasze babcie. To skandalizująca, porywająca i zabawna opowieść o mężczyźnie, który o kobietach wie naprawdę sporo. Chociaż nie tyle, ile się mu wydaje.

 

› rozwiń tekst...

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...