Komplikacje. Zapiski chirurga o niedoskonałej nauce - okładka


Atul Gawande

Komplikacje. Zapiski chirurga o niedoskonałej nauce

Oprawa miękka
Liczba stron: 360
Wydawnictwo: Magnum
Rok wydania: 2015
35,90 23,34

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

O tajemnicach ludzkiego organizmu, dramatycznych decyzjach lekarzy, porażkach i triumfie współczesnej medycyny.

Pasjonująca opowieść znanego amerykańskiego chirurga o przypadkach, z którymi zetknął się w swojej pracy. O tajemnicach ludzkiego organizmu, dramatycznych decyzjach lekarzy, porażkach i triumfie współczesnej medycyny.

Atul Gawande z niezrównanym mistrzostwem buduje napięcie, odmalowuje szpitalną rzeczywistość i ukazuje cały dramatyzm pracy lekarzy. Autentyzm i prawdziwość „Komplikacji” robią wielkie wrażenie.„The New York Times Book Review”

Atul Gawande, chirurg w Brigham and Women’s Hospital w Bostonie oraz profesor w Harvard Medical School and Harvard School of Public Health, jest autorem wielu bestsellerów, wyróżnionych prestiżowymi nagrodami. Komplikacje znalazły się na liście książek nominowanych do National Book Award.

Recenzje

Trudne decyzje chirurga

30 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 17 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Atul Gawande jest lekarzem, chirurgiem ogólnym i endokrynologiem, który pracuje w Women`s Hospital w Bostonie oraz w Dana Farber Cancer Institute. Poza medycyną, lekarz zajmuje się również pisarstwem. Przede wszystkim, przelewa na papier swoje doświadczenia związane ze sztuką lekarską, pacjentami i ich chorobami. Napisał kilka książek, „Lepiej. Zapiski chirurga o efektywności medycyny", „Kompilacja. Zapiski chirurga o niedoskonałej nauce", „Śmiertelni" oraz „Potęga checklisty". › rozwiń tekst...

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...