Sekret zegarmistrza - Renata Kosin | okładka
Znak

Sekret zegarmistrza Renata Kosin

Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-02-01

ISBN: 978-83-240-4099-5

Liczba stron: 416

Wydawnictwo: Znak

Format: 144x205mm

Cena katalogowa: 36,90 zł

36,90 zł 16,61 zł


Opis

Każda rodzina ma swoje sekrety, które czekają, by je odkryć.

Książkę polecają:
-----

Co łączy tajemniczy zegarek z monogramem, carski mundur i pamiętnik znaleziony w piecu? Lena, spadkobierczyni zabytkowego dworku w Bujanach, prowadzi prywatne śledztwo, próbując rozszyfrować sekrety z przeszłości. Pasjonująca lektura na długie wieczory. Polecam!

Małgorzata Gutowska-Adamczyk, autorka Cukierni pod Amorem

Urocza opowieść z historią w tle, precyzyjna jak trybiki cennego zegarka i plastyczna jak biżuteria, którą tworzy Lena.

Ałbena Grabowska, autorka sagi Stulecie winnych


Kobiety z rodziny Leny wielokrotnie musiały stawiać czoła przeciwnościom losu. Ich siła płynęła z miłości i pragnienia ochrony bliskich. Teraz Lena musi podjąć decyzję, czy chce odkrywać kolejne karty rodzinnej historii.
Sekret zegarmistrza to opowieść o pamiętaniu, tajemnicach i wybaczeniu. To historia kilku pokoleń kobiet, których największą siłą była miłość.

Magdalena Kordel, autorka serii powieści o miasteczku Malownicze

-----

Lena mieszka w odziedziczonym po przodkach dworku na Podlasiu. Rytm jej życiu nadaje tykanie starych zegarków, pamiątek po dziadku zegarmistrzu. Spokojne życie niespodziewanie nabiera barw, gdy odkrywa pewne znalezisko – nadpalony dziennik z 1884 roku.

Notatki są bardzo zniszczone, ale udaje się odczytać nazwisko – Emilie de Fleury. Czy to ona jest autorką dziennika? Co łączy rodzinę Leny z właścicielką butiku na południu Francji?
W poszukiwaniu odpowiedzi Lena i jej córka udadzą się w podróż do słonecznej Prowansji. Nie wiedzą jednak, że komuś bardzo zależy na tym, by rodzinne sekrety nigdy nie ujrzały światła dziennego. Grozi im prawdziwe niebezpieczeństwo…

Renata Kosin - Sekret zegarmistrza to jej piąta powieść. Inspiracją dla jej książek są zawsze przedmioty lub wydarzenia, które autorka nazywa „zapalnikami”. To właśnie one skłaniają ją do tworzenia niezwykłych historii.

Literatura dla kobiet z rabatem do 55%

Zapraszamy na fanpage Renaty Kosin

Jak powstają książki Renaty Kosin?

Kto jest głównym bohaterem ”Sekretu Zegarmistrza”?

Gdzie dzieje się akcja powieści?

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Sekrety rodzinne

2016-02-12 Uwielbiam książki Renaty Kosin i stale wypatruję nowych. Autorka w świetny sposób łączy powieść obyczajową z nutami sensacyjno-kryminalnymi. Jej książki działają na mnie jak magnes - są klimatyczne i tak intrygujące, że nie sposób ich odłożyć w trakcie czytania. Tym razem miałam przyjemność przeczytać Sekret zegarmistrza przed jego premierą i powiem wam jedno - jest ZNAKOMITA!!!!!!
40 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 27 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Piękna, subtelna opowieść

2016-07-06 Gdy zerknęłam na okładkę najnowszej książki Renaty Kosin w pierwszej chwili pomyślałam, że czeka mnie babskie czytadło. Pewnie będzie ckliwie i banalnie, skwitowałam. Nic jednak bardziej mylnego! Kolejny raz sprawdza się formuła - nie oceniaj książki po okładce. Najnowsza powieść Renaty Kosin "Sekret zegarmistrza" okazała się znakomitą lekturą.
30 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 17 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.