Wiek cudów - Karen Walker Thompson   | okładka

Oprawa miękka z przypinką

Tytuł oryginalny: The Ages of Miracles

Wydawnictwo: Znak literanova

Format:

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Anna Gralak

Zajrzyj do środka

34,90 zł 15,71 zł

Oszczędzasz 19,19 zł
-55 %
Wyślemy w ciągu 24h

Opis

Dla wszystkich wielbicieli "Melancholii" Larsa von Triera

Dobrze pamiętam dzień, kiedy ogłosili to publicznie: nastąpiła zmiana, „spowolnienie”. Dni i noce wciąż się wydłużały. Odmierzanie czasu za pomocą zegarów i kalendarza straciło sens.
Świat się zmieniał, lecz nie wszystko zmieniało się razem z nim. Nowy rok szkolny zaczął się tak jak zawsze, choć kazano nam ignorować dzwonki. A ja nie przestałam marzyć o tym, iż pewnego dnia Seth na mnie spojrzy. Nawet kiedy miesiąc zamienił się w siedem zachodów słońca, właśnie to było najbardziej niewiarygodne: „Julia!”, dwie sylaby mojego imienia wykrzyczane przez niego na wietrze.

Jak silne mogą być uczucia, kiedy równowaga między światłem a ciemnością ulega całkowitemu rozchwianiu? Czy jest sens nadal kochać, przyjaźnić się, wybaczać, być wiernym, skoro jutro może nigdy nie nadejść?

Błyskotliwy debiut Karen Thompson Walker wywołał wielkie zamieszanie w świecie literackim. Powieść znalazła się w czołówce rankingów na najlepszą książkę magazynów „People”, „O: The Oprah Magazine”, “Financial Times” “BookPage”, “Kirkus Reviews”, “Publishers Weekly”, “Booklist”.

W przygotowaniu film reżyserki „Zmierzchu”.

Polecane książki z rabatem do 50%

Katarzyna Miller

”Nie wyobrażam sobie nic mądrzejszego i bardziej wzruszającego.”

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Czy to przepowiednia...

2016-11-03 Książka o niezwykłej treści. Poruszająca i przerażająca. Ukazująca różnorodne reakcje i zachowania człowieka. Przedstawiająca Nas jako pojedyńcze organizmy, będace w stanie samodzielnie decydować o własnym życiu, ale nie potrafiącymi żyć samotnie. Cudowny przekrój ludzkiej natury, psychiki i zachowań w obliczu katastrofy. Pomysl rewelacyjny. Jak dla mnie " czegoś" jej brakował, ale to tylko zachęca do oceny indywidualnej.
49 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 32 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Wiek cudów

2016-05-10 "Wiek cudów" to przejmująca książka o uczuciach. Siła przetrwania, strachu, cierpienia jest równie wielka jak siła miłości, przyjaźni. W świecie gdzie wszystko przemija szybciej, a kolejny dzień może nigdy nie nadejść, tylko emocje sprawiają, że wiesz, że żyjesz.
60 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 34 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

W końcu noc ustąpiła niczym gorączka. Nastał niedzielny poranek: niebo jaśniało delikatnym błękitem

2016-05-10 Czas to pojęcie względne. Powtarzalność tego zdania odbiera mu podstawowy sens. Może okazać się, że czas straci punkt odniesienia i przepadnie albo niespodziewanie zacznie płynąć wolniej. Mimo zbliżającej się globalnej katastrofy, ludzie jakby na przekór zatracają się w codziennych obowiązkach. Nie zdają sobie sprawy z tego, co może ich czekać. Tracą siłę i energię na niepotrzebne kłótnie, rozstania, pracę.
56 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 42 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.