Harem Sulejmana - Colin Falconer | okładka
Między słowami

Harem Sulejmana Colin Falconer

Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-04-04

Liczba stron: 512

Wydawnictwo: Między słowami

Format: 135x215mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Agnieszka Myśliwy

Rok wydania: 2016

39,90 zł 17,96 zł


Opis

Powieść o bohaterach serialu WSPANIAŁE STULECIE!

Gdy człowiek jest samotny w raju, z łatwością może zamienić go w piekło.

Powiedziano jej, że pierwszym prawem haremu jest cisza.
Ale Hürrem nie zamierzała stracić swojej szansy.
Ognistowłosa niewolnica z kresów Rzeczpospolitej obudziła samego diabła, by zdobyć Sulejmana, mężczyznę, który mógł mieć wszystkie kobiety świata.

Władca trzech kontynentów nazywał ją swoim Księżycem, wybranką, doradcą.
Ale ona miała tylko jedną namiętność: zemstę. Wrogów pokonywała ich własnymi słabościami. Miłość zamieniała w truciznę. Snuła pajęczynę z podszeptów i intryg, by stać się najpotężniejszą kobietą Imperium.


Zmysłowa, emocjonująca powieść o tajemnicach haremu Sulejmana II Wspaniałego
i złotej epoce Imperium Osmańskiego.

MIĘDZYNARODOWY BESTSELLER

Literatura dla kobiet z rabatem do 55%

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Moja ulubiona! TO DLA MNIE ARCYDZIEŁO!

2016-05-10 Kiedy dowiedziałam się, że w Polsce pojawi się książka o bohaterach „Wspaniałego stulecia", byłam wniebowzięta. Serial oglądałam z wielką ciekawością i nie mogłam się nadziwić tego, jak świetnie i w każdym najmniejszym szczególe dopracowali tę opowieść. W Polsce „Wspaniałe stulecie" dobiegło końca, ale było wielkim hitem. Ogólnie tureckie seriale i filmy stały się ostatnio bardzo popularne. Serial oraz książka opowiadają historię jednego z najważniejszych władców Imperium Osmańskiego - Sulejmana II Wielkiego, którego wielką miłością była rudowłosa piękność pochodząca z Rusi o imieniu Hürem.
55 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 30 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Życie i śmierć w haremie

2016-05-10 Po zakończeniu emisji serialu Wspaniałe stulecie jego fani mogli odczuwać pewien niedosyt i tęsknotę. W Internecie pojawiały się zdjęcia postaci, fanowskie filmiki, a życie osobiste aktorów było szeroko komentowane na łamach plotkarskich portali internetowych. Jedna z gazet cyklicznie zamieszczała artykuły dotyczące serialu wraz z plakatami Jak grzyby po deszczu zaczęły pojawiać się osoby, które sprzedawały gadżety związane z serialem oraz produkty Made In Turkey. Nie dziwi zatem fakt, że na polskim rynku wydawniczym pojawiła się książka przedstawiająca dzieje Imperium Osmańskiego za czasów panowania Sulejmana II Wspaniałego.
49 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 27 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Świetna

2016-05-10 Chyba każdy z was widział lub słyszał o serialu ,,Wspaniałe stulecie". Ja także nieraz obejrzałam odcinek, gdy po szkole przychodziłam do babci na obiad. Jednak nie potrafiłam się w serial wciągnąć. Momentami mnie nudził, irytował, doprowadzał do złości. Nie potrafiłam zrozumieć postępowania bohaterów (może, dlatego, że oglądałam odcinki wybiórczo i wiele wątków mi umknęło). Gdy na stronie wydawnictwa zobaczyłam zapowiedź książki ,,Harem Sulejmana", która opowiada o bohaterach ,,Wspaniałego stulecia", postanowiłam się z nią zapoznać. Byłam bardzo ciekawa jak autor przedstawi mi bohaterów i ich historie.
38 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 25 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.