Kampanie II wojny światowej - okładka


Bishop Chris, Mc Nab Chris

Kampanie II wojny światowej

Oprawa twarda
Liczba stron: 256
Wydawnictwo: Troy
34,95

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

 

II wojna światowa to sześć lat bezprecedensowego konfliktu toczącego się na terenach od zachodniej Europy po stepy Rosji i dżungle Azji Południowo-Wschodniej, na lądzie, morzu i w powietrzu.
W książce Kampanie II wojny światowej dzień po dniu Chris Bishop i Chris McNab dokumentują odwagę i poświęcenie, okrucieństwo i terror, których w latach wojny doświadczały miliony żołnierzy i zwykłych ludzi.
Obszerna i wyczerpująca publikacja składa się z dwóch części poświęconych wojnie w Europie i Afryce Północnej oraz wojnie na Pacyfiku. W ramach poszczególnych rozdziałów autorzy szczegółowo analizują każdą kampanię. Czarno-białe i kolorowe zdjęcia, dokładne mapy oraz ilustracje zapewniają sugestywny i nieraz wstrząsający obraz wojny.
Szczegółowe kalendaria ukazują etapy przebiegu wojny – od wybuchu konfliktu w Europie po katastrofalne w skutkach użycie broni atomowej w Japonii.
II wojna światowa pozostaje największym konfliktem militarnym w historii. Niniejsza publikacja ukazuje przebieg kampanii wojennych tego burzliwego okresu dzień po dniu.
• Obszerne omówienie kluczowych operacji II wojny światowej
• Wyczerpujące kalendaria przedstawiające przebieg wojny
• Szczegółowe wydarzenia w Europie, Afryce Północnej i na Pacyfiku – od niemieckiej inwazji na Polskę po bitwę o Okinawę
• Liczne zdjęcia wojenne oraz kolorowe mapy

Recenzje

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...