Snajperzy. Droga bez powrotu. - Scott McEwen, Thomas Koloniar  | okładka
Znak literanova

Snajperzy. Droga bez powrotu. Scott McEwen , Thomas Koloniar

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-04-18

Liczba stron: 440

Wydawnictwo: Znak literanova

Format: 144x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Łukasz Müller

Rok wydania: 2016

39,90 zł 26,99 zł


Opis

Nowa książka współautora bestsellerowego i rewelacyjnie zekranizowanego Snajpera Chrisa Kyla.

Samowolna i brawurowa akcja Seals.

„Czterech pozostałych przy życiu rangersów nadal znajdowało się po drugiej stronie wioski, prawie sto metrów od śmigłowca. Biegli, ile sił w nogach w jego kierunku, a tymczasem Sandra włączyła przełączniki w kokpicie i wirniki zaczęły się obracać.
– Będziemy w powietrzu za sześćdziesiąt sekund.
– Nie mamy sześćdziesięciu…!
Pocisk moździerzowy uderzył w ogon śmigłowca, unosząc tylną część maszyny w powietrze i sprawiając, że zaczęła gwałtownie wirować wokół własnej osi. Mitchell roztrzaskał sobie głowę, gdy cisnęło nim o przegrodę, a Sandra została wyrzucona z fotela pilota na drugą stronę kokpitu. Zewsząd rozlegały się odgłosy strzałów karabinowych”.

[fragment powieści]Po ataku talibów chorąży Sandra Brux, jedyna kobieta pilot w elitarnej formacji „Nocnych Łowców”, trafia do niewoli. Egzekucja pilotki byłaby ogromną kompromitacją amerykańskiej armii, a krwawe zdjęcia z pewnością obiegłyby media na całym świecie. Dla dowództwa najważniejsze staje się uniknięcie skandalu…

Do akcji CIA angażuje strzelca wyborowego Gila Shannona z SEAL Team Six. Snajper obiecuje żonie, że wróci do domu żywy, a przełożonym, że ocali Sandrę, być może nawet za cenę utraty honoru amerykańskiego wojownika w samowolnej i brawurowej operacji.

Książka oparta na relacji z prawdziwych tajnych operacji o których SEALsi nie mogą oficjalnie opowiedzieć.

Sony Pictures kupiło prawa do ekranizacji.

Polecane bestsellery

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Snajperzy. Droga bez powrotu

2016-06-02 Scott McEwen i Thomas Koloniar są autorami książki „SNAJPERZY. Droga bez powrotu". Przetłumaczył ją na język polski Łukasz Müller. Głównym motywem opowiadania jest wojna, wojna w Afganistanie, problem porwania i próby odbicia jeńca z rąk afgańskich, talibów, czyli czasy teraźniejsze.
43 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 41 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Mieszanka wybuchowa, której koniecznie trzeba spróbować !

2016-06-02 „Strach towarzyszy tylko możliwości śmierci" - Gil W powieści „Snajperzy - droga bez powrotu" wydanej przez Znak literanova, Scott McEwen oraz Thomas Koloniar zabierają nas do świata, w którym nie mamy szans się nudzić - świata wojskowej elity sił specjalnych, w którym by przetrwać nie wystarczy odwaga, hart ducha i ciało ze stali.
37 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 28 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Snajperzy

2016-06-02 Książka tak naprawdę wiele mówi nam od samego od początku o kim będzie. Jest to snajper, który musi liczyć się z zabijaniem i być zawsze gotowy do wykonania zadania. Głównym bohaterem jest snajper Gil Shannon, który należy do SEAL Team Six. Jak większość mężczyzn mimo takiego zawodu jest również mężem. Jest również osobą honorową i ceniącą przyjaźń międzyludzką.
44 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 34 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.