Siedem grzechów głównych Jak z nimi walczyć? - okładka


Graham Tomlin

Siedem grzechów głównych Jak z nimi walczyć?

Oprawa miękka
Liczba stron: 192
Wydawnictwo: eSPe
31,40 22,13

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

 

Ta książka to wnikliwy i przystępny przewodnik do mądrego życia dla wszystkich zainteresowanych życiem duchowym i filozofią.

W Siedmiu grzechach głównych Graham Tomlin stara się przywrócić idei grzechu należne jej miejsce – jako rzeczy, której należy się bać. Przygląda się po kolei siedmiu grzechom głównym, zabierając nas w duchową podróż w kierunku nowego i lepszego sposobu życia. Pokazuje, w jaki sposób kultura współczesna odwraca tradycyjną mądrość i w każdym z grzechów znajduje coś pociągającego. Jednak te praktyki to nie są małe, niewinne grzeszki, ale destrukcyjne przyzwyczajenia, które niszczą życie, związki i społeczności. W końcu w konkretny i praktyczny sposób pokazuje, jakie środki może zaoferować wiara chrześcijańska, aby pomóc uwolnić się od tych nawyków i zastąpić je innymi, bardziej konstruktywnymi.

„Graham Tomlin wali prosto z mostu w swojej miażdżącej analizie... Ta książka, łącząc wiedzę wybitnego teologa z uliczną mądrością obserwatora współczesności, oferuje skuteczną receptę na trujące konsekwencje grzechu”.
Jonathan Aitken

Graham Tomlin jest dyrektorem w St. Paul’s Theological Centre w Holy Trinity Brompton, w Londynie. Były wicedyrektor Wycliffe Hall (Oxford) oraz członek Wydziału Teologii w Oxford University.

Recenzje

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...