To skomplikowane. Julie - Jessica Park | okładka
OMGBooks

To skomplikowane. Julie Jessica Park

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-05-04

Liczba stron: 320

Wydawnictwo: OMGBooks

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Joanna Dziubińska

Rok wydania: 2016

34,90 zł 15,71 zł


Opis

Nowa seria bestsellerowej autorki Jessiki Park.

Matt jest wysoki, ciemne blond włosy opadają mu na oczy. Nosi koszulkę z napisem: „Nietzsche to mój ziom”. Julie bardzo go lubi.

Jest jeszcze Finn. Nigdy go nie spotkała… Ale to za nim szaleje.

Skomplikowane? Dziwne? Nie da się ukryć!


W domu Watkinsów zdecydowanie coś nie gra. Rodzice są mili, ale jakby nieobecni. Matt jest piekielnie zdolnym studentem matematyki, ale nawet kabelek USB nawiązuje kontakty łatwiej niż on. Celeste wyraźnie odstaje od rówieśników i ma pewien baaardzo dziwny zwyczaj…

Jest jeszcze najstarszy brat, Finn: zabawny, mądry, wrażliwy, otwarty… Tylko że kompletnie nieosiągalny. Można z nim pogadać tylko na czacie.

Julie, która właśnie zaczęła studia, zamieszkuje właśnie z nimi. Nie przypuszcza, że stanie się kimś ważnym dla rodziny Watkinsów. I że to będzie aż tak skomplikowane.

Jessica Park, bestsellerowa autorka „New York Timesa”. Kiedy nie pisze, pasjami przegląda Facebooka i wymyśla nowe sposoby na pyszne frappuccino.

Polecane bestsellery

Oficjalny fanpage serii autorstwa Jessiki Park

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Skok ze spadochronem

2016-08-18 „To skomplikowane. Julie" Jessici Park jest nowością serii wydawniczej OMG books. To dobra powieść młodzieżowa, opowiadająca historię Julie Seagle. Dziewczyna przyjeżdża do nowego miasta Bostonu, aby rozpocząć studia. Od początku pobyt to seria nieprzewidzianych zdarzeń i niespodzianek. Pierwsza z nich: mieszkanie, które wynajęła okazało się barem z burito. Na szczęście przyjaciółka mamy Julii Erin Watkins mieszka w Bostonie. Tak nasza bohaterka zamieszka z trochę nietypową rodziną, gdzie spędzi kolejny niezapomniany rok.
64 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 36 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Nie tylko dla młodzieży: „To skomplikowane. Julie" Jessica Park

2016-07-06 Książka to opowieść o Julie Seagle - świeżo upieczonej studentki Whitney College. Dziewczyna przyjeżdża do Bostonu by rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu. Niestety wynajęte mieszkanie okazuje się lokalem serwującym burito, a na miejsce w przepełnionym akademiku nie ma co liczyć. W kłopocie pomaga przyjaciółka matki ze studiów, która zaprasza dziewczynę pod swój dach. Julie z wdzięcznością przyjmuje pomoc. Nie wie jednak jaką cenę przyjdzie jej za tą pomoc zapłacić...
71 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 40 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Skok ze spadochronem

2016-07-06 Sięgając po książki oczekujemy określonych wrażeń i emocji, ale nie z każdej literackiej podróży wracamy zadowoleni, a publikacji wywołujących pragnienie wybiórczej amnezji, żeby przeżyć to jeszcze raz jest naprawdę niewiele. Jednak czytelnicy skłonni są przemierzać tysiące stron, aby trafić na te kilkaset, które podsumują „wielkim wow".
78 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 41 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.