Fobos. Tom I - Victor Dixen | okładka
Otwarte

Fobos. Tom I Victor Dixen

Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-05-23

ISBN: 978-83-7515-394-1

Liczba stron: 464

Wydawnictwo: Otwarte

Format: 136x205mm

Cena katalogowa: 36,90 zł

Tłumaczenie: Eliza Kasprzak-Kozikowska

Rok wydania: 2016

36,90 zł


Opis

Dwunastu młodych ochotników leci na Marsa, aby założyć tam pierwszą kolonię ludzką.

Odmów... – szepcze mi do ucha cichy głos. – Wiesz, że nie nadajesz się do tej misji z tym, co masz do ukrycia. Wiesz, że jeśli polecisz, będziesz cierpiała tak, jak jeszcze nikt dotąd nie cierpiał. Odmów w tej chwili...

Léonor wchodzi na pokład statku kosmicznego. Doskonale pamięta moment, w którym zobaczyła ogłoszenie o naborze do programu „Genesis”, pierwszego reality show w kosmosie. Sześć dziewczyn i sześciu chłopaków wybranych w ogólnoświatowym castingu ma założyć pierwszą ludzką kolonię na Marsie. Będą poznawać się podczas sześciominutowych randek, by zdecydować, z kim założą rodzinę, gdy dotrą do celu.

Léonor uważa, że to jej jedyna szansa nie tylko na zdobycie sławy, ale i na lepsze życie. Przez całe dzieciństwo przechodziła od jednej rodziny zastępczej do drugiej. Nie ma nic do stracenia i zamierza rozegrać tę grę po swojemu.

Polecane bestsellery

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Fobos, Victor Dixen

2016-10-05 Na początku, po przeczytaniu opisu książki, jakoś nie bardzo ona do mnie przemawiała. Kosmos to raczej nie moje klimaty. Jednak coś też mnie do niej ciągnęło. Już każdy chyba wie, że jestem miłośniczką romansów, więc... Po dłuższym zastanowieniu, pomyślałam sobie, że co mi szkodzi? Zwłaszcza, że mogę wziąć udział w takiej fajnej akcji.
47 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 41 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Podoba i się ten pomysł

2016-10-05 Książka przeczytałem jednym tchem .... na prawdę wartka i sensowna akcja,wciąga czytelnika jak wir czarnej dziury. Świetnie wymyślona historia lotu na czerwoną planetę. Dawno nie czytałem coś tak nowego.w tym wszystkim liczy się właśnie pomysł. jestem ciekaw opinii o książce mojego 17 letniego syna . Ja czekam z niecierpliwością na następny tom.
54 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 21 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Intrygująca, wciągająca, kosmiczna!

2016-08-17 "Sześć uczestniczek z jednej strony. Sześciu uczestników z drugiej strony. Sześć minut na spotkanie. Wieczność na miłość." Właśnie tak reklamowany jest Program Genesis - kosmiczne reality show mające na celu założenie pierwszej kolonii na Marsie.
43 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 24 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.