Niebieskie migdały - Katarzyna Zyskowska-Ignaciak | okładka
Filia

Niebieskie migdały Katarzyna Zyskowska-Ignaciak

Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-06-16

ISBN: 978-83-807-5115-6

Liczba stron: 300

Wydawnictwo: Filia

Format: 130x197mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Rok wydania: 2016

34,90 zł 22,86 zł


Opis

Wbrew temu, co pokazują kolorowe magazyny i telewizja śniadaniowa, nie wszystkie kobiety rodzą się z instynktem macierzyńskim. Nie wszystkie także wracają w do formy sprzed ciąży w dwa tygodnie po porodzie. Ina jest matką niedoskonałą, lecz nie zamierza się poddawać.

Porzucona przez przystojnego prezentera telewizyjnego musi okiełznać nie tylko wrzeszczące niemowlę, lecz także nadgorliwą matkę i pełnych dobrych chęci przyjaciół, którzy usiłują ją wyswatać (podsuwając a to sadownika z aspiracjami, a to tancerza z kompleksami). Ina nie zamierza ponownie ulegać chorobie zwanej zakochaniem, lecz czy rzeczywiście już nigdy nie będzie myśleć o niebieskich migdałach?

Literatura dla kobiet z rabatem do 55%

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Bycie młodą matką to wcale nie taka prosta sprawa

2016-06-08 Katarzyna Zyskowska-Ignaciak to jedna z polskich pisarek, która najlepiej czuje się w dziale literatury kobiecej. Pisarka w swoje twórczości porusza zagadnienia dotyczące relacji damsko-męskich, problemów w związku, w rodzinie, rodzącej się miłości. Pisarka w swoim dorobku ma kilka książek, które zatytułowane są następująco: „Wieczna wiosna", „Upalne lato Marianny", „Upalne lato Kaliny", „Upalne lato Gabrieli", „Ucieczka znad rozlewiska", „Ty jesteś moje imię", „Przebudzenie", „Nie lubię kotów" oraz „Niebieskie migdały".
51 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 30 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.