Moja Ananke - Ewa Nowak | okładka
Wydawnictwo Literackie

Moja Ananke Ewa Nowak

Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-06-17

ISBN: 978-83-080-6172-5

Liczba stron: 292

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Format: 145x207mm

Cena katalogowa: 32,90 zł

Rok wydania: 2016

32,90 zł 22,32 zł


Opis

Najnowsza powieść autorki bestsellerowej Bransoletki!

Przestraszył się trochę, więc przeskoczyłam na temat przeznaczenia. Powiedziałam, że w każdej mitologii istnieje jakieś spersonifikowane fatum. Ja najbardziej lubię Ananke, grecką boginię przeznaczenia. Rafał powiedział, że to ciekawe zagadnienie, czy życiem rządzi przypadek, czy nieuchronny los. Osobiście uważam, że nie ma żadnych przypadków, ale zanim to powiedziałam, Rafał stanął na czerwonym, przez chwilę na mnie popatrzył i powiedział, że jednak się zgadza ze mną i uważa, że nie ma przypadków.

Starszy i popularny (!) brat-student, który zabiera Cię na imprezy i chwali się Tobą przed znajomymi. Rodzice wyrozumiali bardziej niż inni. Wymarzony facet, przy którym czas staje w miejscu. I przyjaciółka, taka od serca, co czasem wkurza, ale częściej pomaga przetrwać kolejny dzień. Czego chcieć więcej? Jagoda ma osiemnaście lat i z dnia na dzień zdobywa całe to zaplecze wsparcia, które przeciętnej nastolatce zapewnia pełnię szczęścia i beztroskie życie. Nieuchronny los chce jednak inaczej.

Do akcji wkracza bezwzględna Ananke i zaczyna – po swojemu – kombinować…

Ewa Nowak ma niezwykły dar odkrywania i opisywania historii wyjątkowo bliskich nastoletnim czytelnikom. Tak jest i tym razem.

Mistrzyni książek dla młodzieży powraca. Zarwana noc gwarantowana. Polecam!

Julka WróblewskaPolecane bestsellery

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Nasze plany i marzenia kontra przeznaczenie

2016-06-10 Ewa Nowak to polska pisarka i publicystka. W jej twórczości dominują dzieła przeznaczone dla młodzieży oraz dzieci. Autorka skupia się na problemach, jakie trawią młodych ludzi, na relacjach z rówieśnikami, rodzeństwem, rodzicami.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.