Fortele nierządnicy - Iny Lorentz | okładka
Sonia Draga

Fortele nierządnicy Iny Lorentz

Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-06-09

ISBN: 978-83-7999-594-3

Tytuł oryginalny: Die list der wanderhure

Liczba stron: 520

Wydawnictwo: Sonia Draga

Format: 143X205mm

Cena katalogowa: 39,00 zł

Tłumaczenie: Barbara Niedźwiecka

Rok wydania: 2016

39,00 zł 25,55 zł


Opis

Izabela de Melancourt, przeorysza położonego w lesie klasztoru, chroni tajemnicę swego przodka. Wielki mistrz Leopold von Gordean i jego rycerze zakonni, przekonani o tym, że kobieta zna miejsce ukrycia Świętego Graala, napadają na klasztor. Zabijają kilka zakonnic, inne trzymają pod kluczem i bestialsko torturują. Jednej z sióstr – nowicjuszce Justynie – udaje się jednak uciec. Na polecenie przeoryszy próbuje dotrzeć do würzburskiego księcia biskupa Johanna von Brunna, by prosić go o pomoc, ale doganiają ją żądni śmierci siepacze wielkiego mistrza. W obronie siostry Justyny stają była nierządnica Maria, prowadząca już od dawna ustabilizowane i szczęśliwe życie na zamku Kibizstein, i jej mąż Michał. Nie wiedzą jednak, że ocalenie młodej zakonnicy stanie się dla nich początkiem niebezpiecznej wyprawy, podczas której za każdym rogiem czaić się będzie śmierć…

„Wierni czytelnicy powieści Iny Lorentz i tym razem się nie zawiodą”.

Passauer Neue Presse„Kolejna znakomita powieść Iny Lorentz– trzymająca w napięciu, nastrojowa i z bogatym historycznym tłem”.

Ruhr-Nachrichten


Literatura dla kobiet z rabatem do 55%

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Pasjonująca powieść historyczna. Seria „Nierządnica"

2016-06-03 Iny Lorenz to pisarki pseudonim, jednak nie jednej pisarki, ale dwójki autorów. Chodzi o Ingrid Klocke i Elmara Wohlratha. Ich seria, która została przez czytelników nazwana serią „Nierządnicy" przyniosła im sławę. Książki z tego cyklu stały się bestsellerami.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.