Bądź uzdrowiony mocą Jezusa - Bob Schuchts | okładka
Znak

Bądź uzdrowiony mocą Jezusa Bob Schuchts

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2015-03-02

ISBN: 978-83-240-3280-8
EAN: 9788324032808
Opracowanie graficzne: Zuzanna Czwartos
Tytuł oryginalny: Be Healed: A Guide to Encountering the Powerful Love of Jesus in Your Life
Liczba stron: 304
Wydawnictwo: Znak
Format: 140x205
Cena katalogowa: 32,90 zł
Tłumaczenie: Małgorzata Bortnowska

32,90 zł 22,37 zł

Produkt niedostępny

Opis

Bóg Cię kocha – być może ten komunikat słyszysz po raz setny. Książka, która trzymasz w ręku, udowadnia, że to nie jest puste hasło.

Masz dom i rodzinę? A może jesteś realizującym się zawodowo singlem? Osiągasz w życiu sukcesy i czujesz się spełniony. Ale czy na pewno jesteś szczęśliwy? Czy nie masz jednak wrażenia, że czegoś ci brakuje? Że jakaś część ciebie potrzebuje uzdrowienia?

Bob Schuchts, mimo że miał wszystko, nie czuł się szczęśliwy. Bądź uzdrowiony mocą Jezusa to sprawdzony, oparty na faktach poradnik uzdrowienia duszy i odnalezienia wewnętrznego spokoju. Daje proste rady, pokazuje, jak w świecie, w którym liczą się przede wszystkim wartości materialne, odkryć pełną mocy miłość Jezusa i dać duszy odetchnąć.

Bob Schuchts jest terapeutą małżeńskim i rodzinnym, który od ponad trzydziestu pięciu lat w swojej pracy kieruje się wiarą katolicką, wykorzystuje charyzmat uzdrowienia. Prowadzi sympozja i szkolenia poświęcone uzdrowieniu duszy. Ze swoją żoną Margie tworzą szczęśliwe małżeństwo, mają dwie córki i siedmioro wnucząt.

Ojciec Leon Knabit o ksiażce Boba Schuchtsa ”Bądź uzdrowiony mocą Jezusa”

Jeśli ktoś szuka źródła swojego szczęścia, powinien zajrzeć do tej książki

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Pogłębiona wiara w Jezusa

2015-03-31
Trwa Wielki Post, już niedługo na nowo przyjmiemy zmartwychwstałego Jezusa do naszych serc. Warto swoją wiarę podeprzeć nie tylko modlitwą ale też literaturą, która jest niezawodna w cierpliwym tłumaczeniu wiary. Bob Schuchts nie tylko pogłębia wiarę w Jezusa, ale przede wszystkim w nas samych, że mamy szansę być szczęśliwi.

Lek na odbudowę naszego duchowego życia

2015-03-27
Czy jesteś spragniony czegoś więcej? Czy marzysz, by żyć pełniej, lecz ogranicza cię wstyd lęk i rozczarowanie? Czy próbowałeś zapełnić puste miejsca w swoim sercu grzesznymi związkami lub działaniami, które nigdy nie przyniosły ci satysfakcji?

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.