Domowy survival - Krzysztof Lis, Artur Kwiatkowski | okładka
Flow books

Domowy survival Krzysztof Lis, Artur Kwiatkowski

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2017-06-12

ISBN: 978-83-240-3849-7
EAN: 9788324038497
Liczba stron: 288
Wydawnictwo: Flow books
Format: 160x200mm
Cena katalogowa: 39,90 zł
Rok wydania: 2017

39,90 zł 17,96 zł

Produkt niedostępny

Opis

Domowy survival - porady nie tylko na pandemięNa pewno słyszeliście o amerykańskich prepperach przygotowujących się na koniec świata. Ale kryzysowe, niesprzyjające, nietypowe sytuacje zdarzają się codziennie. To małe domowe nieprzyjemności są prawdziwym zagrożeniem i wyzwaniem. Przecież w każdej chwili może zdarzyć się awaria prądu, terminala płatniczego albo utkwisz samochodem w rowie. Ale jeśli będziesz wiedział, jak poradzić sobie zalaniem mieszkania, bez trudu dasz sobie radę także podczas powodzi stulecia.

Metody nowoczesnych prepperów przystosowane do zwykłych codziennych potrzeb i opisane w książce Domowy survival sprawią, że zawsze poradzisz sobie sam. W każdej sytuacji. Bądź przezorny, a w twojej rodzinie nigdy nie zdarzy się koniec świata.

Krzysztof Lis, Artur Kwiatkowski – survivaliści, twórcy bloga i vloga Domowy Survival. Od lat wprowadzają w życie zasady opisane w tej książce. Sprawdź także inne pozycje na ten temat, między innymi: „Survival dla alergików i ich rodzin”, „Wiem i potrafię... jak przetrwać w domu i szkole” czy „Amerykański survival”!

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.