Impreza zamknięta - Kate Brian  | okładka
Znak

Impreza zamknięta Kate Brian

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2008-04-10

ISBN: 978-83-240-0963-3
EAN: 9788324009633
Opracowanie graficzne: Sylwia Kowalczyk
Tytuł oryginalny: Invitation Only
Liczba stron: 208
Wydawnictwo: Znak
Format: 144 x 205 mm
Cena katalogowa: 25,00 zł
Tłumaczenie: Anna Skucińska

25,00 zł 16,99 zł

Produkt niedostępny

Opis

Ciąg dalszy zabójczych intryg w ekskluzywnym światku, gdzie nic nie jest takie, jak się wydaje.

Reed Brennan była przekonana, że najgorsze ma już za sobą. Po tygodniach niepewności i upokorzeń spełniło się jej najgorętsze marzenie: w końcu stała się częścią najściślejszej elity. Została dopuszczona do grona dziewczyn z Billings, pięknych, wpływowych i mających niemal nieograniczoną władzę na kampusie.

Jednak przeprowadzka do Billings oznacza początek nowych kłopotów. Chłopak Reed, Thomas, zniknął w tajemniczych okolicznościach i zaczyna go szukać policja. Dziewczyna walczy z niepokojem o ukochanego i z rodzącymi się uczuciami do jego współlokatora. Tymczasem jej przyjaciółki myślą tylko o zbliżającej się elitarnej imprezie w Nowym Jorku, na którą wstęp ma wyłącznie ściśle wyselekcjonowane grono. Zadaniem Reed jest zdobyć zaproszenie - a przepustką okazuje się kolejny zakochany w niej chłopak...

Impreza zamknięta to wciągająca kontynuacja powieści Tylko dla wybranych - pełna zwrotów akcji, zaskakująca, jak zawsze świetnie napisana.

Już wkrótce ukaże się trzeci tom historii Reed - Poza zasięgiem.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Ciemniejsza strona dorastania

2008-05-19
Doskonałym potwierdzeniem wartości książki Impreza zamknięta, są bez wątpienia komentarze młodych czytelników i ich żywe reakcje na przedstawione w powieści wydarzenia.

W świecie ludzi bogatych

2008-09-29
Kolejna część historii Reed Brennan, uczennicy ekskluzywnej szkoły, do której wstęp mają tylko wybrani. Po tragicznej śmieci jednego z uczniów atmosfera w szkole staje się dla Reed nieznośna. Wszyscy szepczą i snują domysły.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.