Koszmarne istoty, które spotykasz każdego dnia - Marco Kubiś  | okładka
Flow books

Koszmarne istoty, które spotykasz każdego dnia Marco Kubiś

Oprawa twarda
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2017-10-09

ISBN: 978-83-240-3827-5
EAN: 9788324038275
Liczba stron: 304
Wydawnictwo: Flow books
Format: 124x194mm
Cena katalogowa: 36,90 zł
Rok wydania: 2017

36,90 zł 16,61 zł

Oszczędzasz 20,29 zł
-55 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś!

 Bezpieczne zakupy

Opis

Koszmarne istoty. Myślałeś, że mieszkają tylko w książkach fantasy i horrorach? Nie mogłeś się bardziej mylić – mieszkają wśród nas, czasem w stercie ubrań zostawionych na krześle, które wykorzystujesz tylko do tego celu, innym razem w nocnej latarni, która mruga, gdy koło niej przechodzisz.
Poznaj Zakapturzone Istoty, Niezręczną Ciszę, Ludzi z Kryształu, stada Pożeraczy Snów i wiele innych okropności. A może szukasz Sensu Życia? Też go tutaj znajdziesz! Ale spokojnie, to nie jest książka o tym, jak żyć. Raczej o tym, przed czym uciekać, a przed czym nie. Myślę, że ta wiedza przyda się o wiele bardziej.
PAMIĘTAJ, NIE MA SIĘ CZEGO BAĆ. CHYBA.
Marco Kubiś – bardzo popularny youtuber, zaklinacz internetu i jego potworów. Od lat hipnotyzuje widzów swoimi filmami. Zgromadził już 300 tysięcy subskrypcji i ponad 25 milionów wyświetleń, ale jak sam twierdzi, to tylko część jego widowni. YouTube bardzo źle zlicza widzów z innych wymiarów.

Ebook i Audiobook

Czytaj jak chcesz. Książka dostępna na czytniki i aplikacje mobilne.

Zajrzyj do środka

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Koszmarna książka

2019-01-28
Dla mnie jest to książka o niczym. Autor chciał poruszyć kwestie, które dotyczą naszego codziennego życia, lecz jedynie o nich wspomniał. Nie udzielił żadnych porad, nie przedstawił żadnych wniosków. Jedynie w sposób fantazyjny opisał trudy normalnego dnia. Jeśli już ktoś miałby to czytać, to proponuję, aby odbiorcami byli dzieci. Opisy tych wszystkich "koszmarnych istot" mogą pokrywać się z ich bujną wyobraźnią. Osobiście uważam te lekturę za stratę czasu.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.