Miś zwany Paddington (edycja specjalna) - Michael Bond | okładka
Znak emotikon

Miś zwany Paddington (edycja specjalna) Michael Bond

Oprawa twarda
Wydanie: czwarte

Pierwsze wydanie: 2018-10-01

ISBN: 978-83-240-5095-6
EAN: 9788324050956
Liczba stron: 144
Wydawnictwo: Znak emotikon
Format: 192x256mm
Cena katalogowa: 49,90 zł
Tłumaczenie: Kazimierz Piotrowski
Rok wydania: 2018

49,90 zł 33,93 zł

Produkt niedostępny

Opis

Najsłynniejsza opowieść o misiu Paddingtonie – teraz z pięknymi kolorowymi ilustracjami.

Właśnie wtedy Paddington po raz pierwszy zobaczył tort urodzinowy. Jego oczy, zawsze duże i okrągłe, zrobiły się tak duże i okrągłe, że nawet pani Bird oblała się rumieńcem dumy.
– Specjalne uroczystości proszą się o specjały – powiedziała i szybko poszła do jadalni. (…)
Istotnie, tort był wspaniały. Polany lukrem, z kremem i marmoladą w środku. Na wierzchu stała jedna świeczka i było napisane: PADDINGTONOWI Z NAJSERDECZNIEJSZYMI ŻYCZENIAMI W DNIU URODZIN – OD WSZYSTKICH.

Zajrzyj do środka

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Książka dla pokoleń.

2021-06-25
„Proszę zaopiekować się tym niedźwiadkiem" - widząc taką tabliczkę przy małym niedźwiadku nie można przejść obojętnie. Tak samo jak nie można przeczytać historii o Paddingtonie bez emocji. To książka, która od lat wzrusza i rozśmiesza całe pokolenia. Nie jest ważne czy ma się lat 5 czy 55, emocje towarzyszące poznawaniu przygód małego niedźwiadka z Mrocznego Zakątka Peru są tak samo silne.
Paddington, ma zdolność wpadnia w tarapaty, jednak rodzina Brownów, która przyjęła go pod swój dach, potrafi mu pomóc w każdej sytuacji. Wszystkie opowieści są cudowne, ale mój ulubiony rozdział, to ten w którym niedźwiadek idzie pierwszy raz do teatru. Doskonale ujawnia się w nim dobre serce Paddintona. Jego postawa daje powody do dumy i wzruszenia, ale nie brakuje tam też momentów zabawnych.
Książka idealna dla pokoleń. Najpierw czytana przez rodzica brzdącom, później czytana samodzielnie przez dzieci, bo czcionka sprzyja nauce czytania, by na końcu czytać ją jako wspomnienie cudownego dzieciństwa i przekazywanie jej kolejnym pokoleniom.

Stare na nowo

2019-01-24
Pięknie wydana, super ilustracje, duża czcionka, elegancka oprawa. Świetny prezent dla miłośników misia, którego zna już cały świat.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.