Na imię jej Mądrość Podróż przez mandalę oświeconej kobiecości - Allione Lama T. | okładka
Yemaya

Na imię jej Mądrość Podróż przez mandalę oświeconej kobiecości Allione Lama T.

Broszurowa ze skrzydełkami

Pierwsze wydanie: 2018-12-04

ISBN: 978-83-944-2714-6

Tytuł oryginalny: Wisdom rising

Liczba stron: 328

Format: 130x200mm

Cena katalogowa: 55,00 zł

Tłumaczenie: Elżbieta Smoleńska

55,00 zł 38,12 zł


Opis

Lama Tsultrim Allione, autorka niezwykle popularnych książek Kobiety mądrości i Nakarmić swoje demony, dzieli się swoimi doświadczeniami z życia osobistego i kilkudziesięcioletniej praktyki duchowej, pokazując nam wszystkim, kobietom i mężczyznom, ścieżkę duchowej transformacji, która pozwala przekształcić emocjonalne problemy w prawdziwą moc.

Jako jedna z pierwszych kobiet Zachodu została wyświęcona na tybetańską mniszkę, rozpoznano w niej reinkarnację wybitnej tybetańskiej jogini z XI wieku, jednak Lama Tsultrim Allione pragnęła zostać matką. Zwróciła śluby, żeby móc wyjść za mąż i urodzić dzieci.

Kiedy jedno z nich zmarło, szukała wsparcia i otuchy w biografiach buddyjskich nauczycielek. Dzięki temu mogła uczynić swoje cierpienie częścią ścieżki duchowej. Jej bolesne doświadczenia życiowe, duchowe poszukiwania oraz wyniesiona z wieloletniej praktyki wiedza o medytacji mandali są dla nas drogowskazem w podróży, która da nam wewnętrzną moc i pozwoli wejść w osobisty kontakt z praktyką buddyzmu tantrycznego.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.