Nadzieja - Katarzyna Michalak | okładka
Broszurowa ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-62138-84-5
EAN: 9788362138845
Liczba stron: 270
Cena katalogowa: 33,90 zł

33,90 zł 24,87 zł

Produkt niedostępny

Opis

Dwa uczucia, silniejsze od przeznaczenia: miłość i nienawiść

Lilianę poznajemy, gdy jako mała, samotna dziewczynka wędruje przez las, szukając miejsca, gdzie będzie bezpieczna i szczęśliwa. Zamiast Arkadii znajduje rannego Aleksieja, syna sąsiadki, który od tego dnia staje się najserdeczniejszym - i jedynym - przyjacielem. Dzieci dorastają razem, dzieląc się największymi tajemnicami i lękami. Niestety, los wkrótce je rozdziela i choć wydaje się, że ich drogi nigdy się nie skrzyżują, Lilianę i Aleksieja połączyły na zawsze dwa uczucia, silniejsze od przeznaczenia: miłość i nienawiść.

Mężczyzna ciągle powraca do kobiety, mimo że ta potrafi jedynie go ranić. Ona, Lilith, jest jak ogień, on, jak ćma. Ona jak lód, on jak płomień. Miłość staje się obsesją, przeznaczenie – fatum, owładnęły obojgiem, a Liliana i Aleksiej nie potrafią, a może nie chcą się temu przeciwstawić. Pozostaje tylko Nadzieja…

Polecamy profil Katarzyny Michalak

Polecamy profil naszej autorki na profilu społecznościowym Facebook --> zobacz

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Literatura kobieca w wydaniu polskim

2016-02-08
Katarzyna Michalak należy do grona bestsellerowych pisarek, której dzieła zaliczone zostały do literatury kobiecej (choć osobiście nie rozumiem, co ma sugerować nazwa tego gatunku). Autorka napisała dziesiątki książek, które cieszą się sporą popularnością. Do najczęściej wymienianych należy książka pod tytułem „Nadzieja".

Pokłady emocji

2013-11-06
Właśnie przeczytałam oczekiwaną, najnowszą powieść Katarzyny Michalak „Nadzieja"( a co tam, że na zegarze 2:25). To pierwszy tytuł z nowej serii autorki „z czarnym kotem". Tak, z serii, bo Katarzyna pisze seriami, opowieści/historie poszczególnych bohaterów jednej książki, mają swoją kontynuację w następnej.
(Boziu droga, jak ja dziękuję za to, że obdarzasz takimi talentami). Czytając wpisy na blogach (oraz recenzje książki) dowiedziałam się, że książka jest zupełnie inna od poprzednich... Co już naprowadza i utwierdza, że Katarzyna Michalak jest powieściopisarką wszechstronną, nietuzinkową (wtrącając tu chociażby „Grę o Ferrin", która jest fantastyką).

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.