Narrenturm. Tom 1 - Andrzej Sapkowski | okładka
SuperNowa

Narrenturm. Tom 1 Andrzej Sapkowski

Oprawa: Płyta CD

Pierwsze wydanie: 2012-10-05

ISBN: 978-83-757-8047-5
EAN: 9788375780475
Format: 140x125mm
Cena katalogowa: 79,89 zł

79,89 zł 57,55 zł

Produkt niedostępny

Opis

Pierwsza część słynnej Trylogii Husyckiej Andrzeja Sapkowskiego.
Tak o historii nie mówił jeszcze nikt...
Największa produkcja audiobooka w Europie!
Pełen tekst książki zrealizowany w formie spektaklu dźwięku i wyobraźni.
112 aktorów w 176 rolach.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Trylogia Husycka - same plusy

2019-02-02
Chwała tym, którzy stworzyli we Wrocławiu Mediatekę i pozwalają wypożyczać takie wspaniałości jak Trylogię Husycką Sapkowskiego.

Plus pierwszy.
Nagranie tej książki jest sprawą wybitną. A to z racji jakości, kompletności, dbałości o szczegóły, aktorstwa lektorów i dogranych dźwięków, które tworzą tło i nastrój całości. Tego audiobooka się nie słucha, w niego się wpada - bo to teatr radiowy na wysokim poziomie.

Plus drugi
Wrażenie z treści Trylogii było lepsze niż przy Wiedźminie. Poruszałem się po rodzinnych rejonach Dolnego Śląska. Mogłem bez trudu wyobrazić sobie znajome miejsca razem ze szczegółami, które istnieją od czasów opisywanych w powieści. Mówiąc krótko - byłem u siebie, ale zwiedzałem je z całkiem nowej strony.

Plus trzeci
Historia to zbiór faktów lub interpretacja tych faktów przez historyka czy kronikarza. Ta opowieść pełna jest emocji. Skoro wtedy wierzono w wiedźmy, smoki i czary - to dlaczego nie włączyć ich w powieść? Skoro dla bohaterów były jak najbardziej realne - mają prawo zaistnieć w przedstawionym świecie.

Plus czwarty
Oglądając niedawno AVE CAESAR dusiłem się ze śmiechu, jednocześnie nie mogąc zrozumieć, czemu większość widzów siedzi poważna. Gra braci Coen z widzem w skojarzenia i aluzje stała na bardzo wysokim poziomie. To samo robi Sapkowski. Bawi się z czytelnikiem i jest w tym dobry. A nawet bardzo dobry. W różnych, niespodziewanych momentach trafia się na dygresje, mrugnięcia okiem, zabawa językiem. Są też aluzje do klasyki literatury - na dodatek przywoływane w okolicznościach niby pasujących do pierwowzoru, ale wywrócone do góry nogami lub przedstawione w krzywym zwierciadle.

Kto nie czytał - niech sięgnie po książkę.
Kto czytał - niech sięgnie po audiobooka.
Nikt nie będzie żałował
https://cyganblog.wordpress.com/2016/04/10/same-plusy/

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.