Nothing Less - Anna Todd | okładka
Znak literanova

Nothing Less Anna Todd

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2017-06-12

ISBN: 978-83-240-3682-0
EAN: 9788324036820
Liczba stron: 368
Wydawnictwo: Znak literanova
Format: 144x205mm
Cena katalogowa: 36,90 zł
Tłumaczenie: Krzysztof Skonieczny
Rok wydania: 2017

36,90 zł 16,61 zł

Produkt niedostępny

Opis

Kontynuacja światowego fenomenu – serii After.

Zmysłowa Nora coraz bardziej zaprząta myśli Landona. Niestety, dziewczyna stara się trzymać na dystans, gdyż uważa, że ich związek skazany jest na porażkę. Sytuację próbuje wykorzystać Dakota, która coraz bardziej żałuje decyzji o rozstaniu z chłopakiem. Kiedy spada na nią wiadomość o poważnej chorobie ojca, uświadamia sobie, że Landon to jedyna bliska jej osoba… Ale czy po tym, co między nimi zaszło, porozumienie jest jeszcze możliwe?

Landon będzie musiał podjąć decyzję, która wpłynie na losy ich wszystkich: wrócić do swojej pierwszej miłości czy odkryć tajemnice Nory i pomóc jej w walce z dręczącymi ją demonami.

Internetowa sensacja, która przerodziła się w jeden z najbardziej popularnych cykli wydawniczych, w końcu doczekała się kontynuacji. Ponad miliard odsłon na Wattpadzie i setki tysięcy sprzedanych egzemplarzy uczyniły After jedną z najbardziej rozpoznawalnych serii. W Nothing More i Nothing Less Anna Todd powraca do bohaterów, których pokochały miliony czytelniczek na całym świecie.

Zajrzyj do środka

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Nie warto czytać!

2019-02-06
Wszystko zapowiadało się, że będzie skuskes, piękna okładka, miliony osób
na wattpadzie, którzy czytają autorstwa pani Todd, fajny, wiręcz zachęcający opis i tyle...

Poznajmemy głównego bohatera o imieniu Landon, który studiuje na Nowojorskim Uniwersytecie oraz pracuje w kawiarni. Sam główny bohater jest nijaki, nieogarnięty... Jego podejście do świata... do wszystkiego bardzo mi przeszkadzało. Landon był człowiekiem, który miał brak woli do walki, życia, zadbanie o samego siebie...
Życie głównego bohatera stoi pod ogromnym znakiem zapytania, ponieważ rozstał się z Dakotą z którą był już dobre kilka lat. Landon zamieszkuje z Tessą, którą odwiedza Nora która od razu wpadła Landonowi w oko. Czy uda mu się zdobyć Norę?

Książka jest nudna, nieciekawa... Rzuciłem w połowie, nie da się tego czytać... Wszystko jest pisane na siłę. Pani Anna sama napisała, że nie bawiła się dobrze podczas pisania opowieści... Była zadowolona, że skończyła ją.


Nie polecam, szkoda na nią czasu...
4/10

 

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.