Ogród Kamili - Katarzyna Michalak | okładka
Znak literanova

Ogród Kamili Katarzyna Michalak

Oprawa twarda
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2013-11-04

ISBN: 978-83-240-2483-4
EAN: 9788324024834
Opracowanie graficzne: Magda Kuc
Liczba stron: 352
Wydawnictwo: Znak literanova
Format: A5 (144x205)
Cena katalogowa: 39,90 zł

39,90 zł 26,99 zł

Produkt niedostępny

Opis

"Ogród Kamili" to pierwsza powieść z „kwiatowej serii” bestsellerowej autorki, Katarzyny Michalak

Kamila marzy o prawdziwej miłości, własnym domu i różanym ogrodzie.

Jednak los nie jest dla niej łaskawy. Ukochany mężczyzna niespodziewanie znika, zostawiając za sobą pustkę, ból i tajemnicę, zamiast domu jest małe mieszkanko, a ogród kwitnie tylko w wyobraźni. Przed pogrążeniem się w rozpaczy ratuje Kamilę ukochana ciocia i wiara w to, że marzenia się spełniają.

Kamila, bliska utraty nadziei, że kiedyś i dla niej zaświeci słońce, otrzymuje niespodziewany dar od losu. Przedwojenna willa z uliczki Leśnych Dzwonków jest miejscem, o jakim marzyła. Zupełnie jakby ktoś czytał jej w myślach…

~~~

"Ogród Kamili" to pierwsza powieść z „kwiatowej serii” bestsellerowej autorki, Katarzyny Michalak. Już niedługo przeczytacie kolejne piękne opowieści o przyjaźni, miłości i wybaczeniu: Zacisze Gosi i Przystań Julii.

Polecamy profil Katarzyny Michalak

Polecamy profil naszej autorki na profilu społecznościowym Facebook -->
zobacz

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Marzenia mają moc spełninia?

2014-09-18
Marzenia to delikatna materia utkana z naszych snów, pragnień i wyobrażeń..."
Któż z nas nie nosi w sercu marzeń o miłości, o pieniądzach, szczęściu, zdrowiu, o spokoju codzienności?
Marzenia mają moc sprawczą, ale nie wystarczy TYLKO marzyć. Należy też DZIAŁAĆ.

Romantyczna

2014-04-16
Książka, już od pierwszego spojrzenia, urzeka czytelnika swoją przepiękną okładką, pobudza elektryzujące miłosne iskierki i wszystkie zapomniane motyle. Słowem - wprowadza czytelnika w prawdziwie romantyczną atmosferę opowieści. Bo taka jest przecież przedstawiona tu historia - pełna emocji, pachnących róż i niezwykłych, niemal bajkowych zwrotów akcji. Opowieść o młodziutkiej dziewczynie Kamili, która przeżywszy młodzieńcze rozczarowanie miłosne, nie potrafi na nowo cieszyć się smakiem zauroczeń i miłosnych uniesień.

Ogród Kamili jest książką specyficzną.

2014-04-16
Zawsze mam wątpliwości kiedy sięgam po takie książki jak ta. Jak można na blogu zauważyć, moimi ulubionymi gatunkami są zdecydowanie i niepodważanie fantastyka i literatura podróżnicza. Ta pierwsza we wszelkich odmianach: te bzdety dla nastolatek i urban fantasy i science fiction, chociaż z tym ostatnim dopiero się oswajam. O książkach podróżniczych nie pisałam tutaj aż tak wiele, ale mam ich sporo i myślę, że jeszcze zdążę nadrobić zaległości i przedstawić Wam kilka naprawdę świetnych tytułów, ale nie o tym dzisiaj. Dzisiaj przedstawiam Wam Ogród Kamili, czyli książkę co do której miałam ogromne wątpliwości, ale że Bezdomna, Katarzyny Michalak bardzo mi się podobała, postanowiłam zaryzykować i z tym tytułem.

Ogród emocji

2014-04-15
Ktoś mi kiedyś powiedział, że ludzie to stworzenia dziwaczne. Nie ze względu na wygląd, lecz na funkcjonalność organizmu. Nie bardzo zrozumiałam, o co chodziło, a kiedy się do tego przyznałam ten ktoś stwierdził, że człowiek to w połowie maszyna zaprogramowana by przeżyć.

 

Pachnąca różami miłością i nadzieją na lepsze jutro...

2014-01-02
Czytając książkę czułam zapach róż opisywanych w każdym następnym rozdziale. Przenosiłam się w nieznane, zatracałam się czytając. Kamila, dziewczyna, która była po stracie mamy i kochanego faceta dostaje od losu drugą szansę. Książka, dzięki której człowiek wierzy, że życie potrafi zaskoczyć, która daje nadzieję, że nawet gdy w jednej chwili nasze życie się rozsypie , to z biegiem czasu będzie coraz lepiej. Teraz czuję niedosyt, bo chcę jeszcze, chcę wiedzieć, co z Kamilą i Łukaszem , i jak czuje się Gosia po spotkaniu Jakuba. Takie książki czyta się cudownie. Pani Kasiu proszę o więcej.

O marzeniach i ich spełnianiu

2013-11-18
"Ogród Kamili" pachnie różami. W każdym rozdziale otulał mnie inny zapach róż. Książka piękna, od okładki do ostatniej strony. Zachęcam do jej lektury. Zresztą, kto zna pióro autorki, zachęty nie potrzebuje. To następna książka mojej ulubionej pisarki. Kolejna, w którą wsiąkłam, przepadłam od pierwszych liter.
Ale zanim porwała mnie lektura, uwiodła okładka. Jest prześliczna. Kobieca, delikatna, krucha i przywołuje na myśli ogród, kwiaty. Jest zaproszeniem do wejścia w świat historii uwiecznionej na kartach powieści.

Posiedzieć w różanym ogrodzie

2013-11-18
Zacznę od okładki - jest cudowna! Przydymiona, owiana romantyczną mgiełką i ten kwiatowy wianek na głowie modelki, może Kamili? Jak na razie okładka, która podoba mi się najbardziej ze wszystkich dotychczasowych.

"Ogród Kamili" to pierwsza część trylogii kwiatowej, która konstrukcyjnie podobna jest do poprzedniej trylogii z kokardką. Pierwsza część poświęcona jest tytułowej Kamili, młodej zagubionej dziewczynie, która na skutek dostania w kość od życia, nie za dobrze odnajduje się w otaczającej ją rzeczywistości.

Czy marzenia zaczną się spełniać?

2013-11-08
Pewnie nie będę jedyną czytelniczką, która bardzo czekała na nową serię. A teraz, gdy już przeczytałam "Ogród Kamili", jestem zasmucona i zdeterminowana czekać na więcej!

Kamila, odkąd pamięta, zawsze marzyła o prawdziwej miłości i księciu na białym koniu, o różach, o małym, starym domku z ogrodem i o własnej rodzinie. Gdy będąc nastolatką została skrzywdzona przez Jakuba i straciła mamę, dziewczyna załamała się i zamknęła przed światem. Z otwartej na wszystko, marzącej dziewczyny, stała się zamkniętą i bojaźliwą, dorosłą kobietą.

Odnajdź w sobie romantyczność

2013-10-15
Nieco po północy skończyłam czytać „Ogród Kamili", później nie mogłam usnąć. Dobra książka, jak alkohol - pobudza, uderza do głowy, wkłada nam do czaszki myśli i uczucia, o których istnieniu zapomnieliśmy. Po „Ogrodzie Kamili" jestem innym człowiekiem. Jak napisałam zaraz po skończeniu książki na FB: „człowiek sobie myśli, że jest zimną suką bez uczuć, wredną jędzą, podłą małpą etc. a później czyta książkę i odkrywa, że oto ma w sobie romantyczność. wiat się kończy i tyle."

A na początku nie zapowiadało się różowo. Oj nie!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.