Ostatni lot Valhalli  - Wojciech Tuchalski | okładka
Novae Res

Ostatni lot Valhalli Wojciech Tuchalski

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2019-06-05

Liczba stron: 454

Wydawnictwo: Novae Res

Cena katalogowa: 42,99 zł

42,99 zł


Opis

W wyniku Wielkiej Wojny Atomowej, Ziemia uległa zagładzie, a ludzie zostali zmuszeni do ucieczki w przestrzeń kosmiczną. Mimo to nadal powszechne jest zepsucie moralne, teorie spiskowe, walka o władzę i zemsta.

W czasie pokojowej wyprawy na planetę Kalipso, przejętej przez rebeliantów, śmierć ponosi admirał Rhodes. Rada bractwa kierowana przez Naczelnika Kaynesa postanawia go pomścić, a korzystając z okazji – obalić również Związek Niepodległych Planet. W tym celu na Kalipso wysłana zostaje Valhalla, nowoczesny okręt wojenny, którego zadaniem jest zgładzić buntowników i zabić mieszkańców planety. W ten sposób Naczelnik pragnie zaprowadzić nowy porządek we Wszechświecie oraz zniwelować wszelkie zagrożenie.

Kim jest Artonius i co przyniesie wyprawa na Primorius, uznaną za przeklętą, znajdującą się na drugim końcu galaktyki, planetę?

Bestsellery znak.com.pl

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Wizja

2019-06-14
Wizja przyszłości, która wcale nie napawa nadzieją na lepsze jutro. A biorąc pod uwagę to, co się dzieje obecnie, zagłada ziemi nie jest znowu taką fantastyką. Bardzo fajnie zbudowana akcja, pomysłowa fabuła, nie sposób się oderwać.

Zagłada ziemi

2019-06-14
Ziemia przestała istnieć. Ludzie zaczynają żyć w kosmosie, ale nic się nie zmienia w ich zachowaniu. Dalej walczą, zabijają, pałają nienawiścią. Każdy chce wyrwać dla siebie jak najwięcej. Przystępny język, ciekawy pomysł, polecam!

Super

2019-06-14
Świetny pomysł na książkę, lubię takie klimaty, totalnie oderwane od rzeczywistości. To moje pierwsze spotkanie z tym autorem, ale mam nadzieję, że nie ostatnie i niebawem napisze kolejną książkę!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.