Powrót niani  - Emma McLaughlin, Nicola Kraus  | okładka
Znak

Powrót niani Emma McLaughlin, Nicola Kraus

Oprawa twarda
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2010-08-09

ISBN: 978-83-240-1416-3
EAN: 9788324014163
Opracowanie graficzne: Katarzyna Borkowska
Tytuł oryginalny: Nanny Returns
Liczba stron: 412
Wydawnictwo: Znak
Format: 136x205
Cena katalogowa: 34,90 zł
Tłumaczenie: Monika Bukowska

34,90 zł 23,73 zł

Produkt niedostępny

Opis

Ponad 220 tysięcy egzemplarzy "Niani w Nowym Jorku" sprzedanych w Polsce!

Nanny zaczyna nowe życie. Wkracza w dorosły świat nowojorskiej socjety w towarzystwie przystojnego męża, ukochanego pieska i Chanel. Na co dzień Nanny walczy z remontem nowego domu w Harlemie, nieobecnością Ryana, który przebywa w Afryce z kolejną misja ONZ, oraz usiłuje rozkręcić własną firmę konsultingową. Jej kariera gwałtownie przyśpiesza, gdy otrzymuje propozycję współpracy z prestiżową nowojorską szkołą. Szybko okaże się jednak, że codzienne kłopoty Nanny to prawdziwy relaks, w porównaniu z katastrofą, jaką sprowadza ze sobą Grayer, jej dawny wychowanek z Piątej Alei. 

Nanny powraca, by po raz kolejny wcielić się w rolę opiekunki, teraz jednak o wiele mądrzejszej i dojrzalszej. Przyjdzie jej rozwiązywać nie tylko domowe problemy Grayera i jego brata Stiltona, uczestniczyć w rozmowach kwalifikacyjnych do szkół z internatem, poznawać erotyczne gierki uprzywilejowanych nastolatków, ale przede wszystkim stawić czoło swoim dawnym koleżankom. Czy wytrzyma konfrontację z tymi zamożnymi żonami nowojorskich bankierów? Zblazowanymi zakupowiczkami, żyjącymi o wodzie i marchewce, specjalistkami od operacji plastycznych i kart kredytowych? Młodymi matkami, które posyłają dzieci na tai-chi dla maluchów, prawdziwymi władczyniami Piątej Alei?Niania powraca, by odbudować rodzinę i, być może, stworzyć swoją.

Powrót niani to kontynuacja bestsellerowej powieści Emmy McLaughlin i Nicoli Kraus Niania w Nowym Jorku. W tym samym bezpośrednim, pełnym humoru i niepozbawionym złośliwości stylu, przedstawiają dalsze losy swojej ulubionej bohaterki, jeszcze głębiej wnikając w nęcącą zbytkiem i bogactwem atmosferę Nowego Jorku. Nic tak nie intryguje, jak życie mieszkańców Piątej Alei. Nic tak nie szokuje jak grzechy, które próbują ukryć.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Dalesze losy Nanny

2010-09-07
Czy znajdzie się ktoś, kto nie znałby Niani z Nowego Jorku? Szczerze wątpię. Bestseller, tysiące sprzedanych egzemplarzy na całym świecie, znana, lubiana, kochana niania. I wielki powrót! Tak oto doczekaliśmy się kontynuacji przepełnionej humorem powieści o dalszych losach naszej ulubionej niani.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.