Siedem lat później - Janusz L. Wiśniewski, Dorota Wellman | okładka
Broszurowa ze skrzydełkami
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-08-22

ISBN: 978-83-240-3702-5
EAN: 9788324037025
Liczba stron: 288
Wydawnictwo: Znak literanova
Format: 144x205mm
Cena katalogowa: 37,90 zł
Rok wydania: 2016

37,90 zł 16,99 zł

Produkt niedostępny

Opis

Siedem lat czekali na tę rozmowę. Zaiskrzyło od razu.

Dwoje przyjaciół. Rozmówców. Wspaniały duet – Dorota Wellman i Janusz L. Wiśniewski – w intymnej, szczerej, drażniącej ciętą ripostą rozmowie, w której wzruszenie, powaga i humor idą łeb w łeb.

Wellman przepytuje Wiśniewskiego bez cenzury.

Pyta o relacje, wiarę, tęsknotę za krajem, o bycie Polakiem w Niemczech, o to, co daje popularność w Rosji, o postrzeganie męskości we współczesnym świecie, o związki na odległość i w końcu o to, co dla tak wielu z nas najważniejsze – co zrobiłby z miłości.

Dopytuje, wierci dziurę w brzuchu, nie odpuszcza. Takiej relacji nie spotyka się codziennie.

Konkurs ”Prawdziwa Przyjaźń” - regulamin do pobrania

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Wyjątkowa !

2019-02-13
"Siedem lat później" to książka wyjątkowa.

Relacja między panią Dorotą Wellman i panem Januszem L. Wiśniewskim to ideał dojrzałej przyjaźni.

Przyjaźni, która nie boi się zadawać trudnych pytań...

Przyjaźni, która zna Nas tak doskonale, że potrafi kończyć za nas zdania...

Przyjaźni otwartej, trochę sentymentalnej, z dystansem do siebie...

Polecam serdecznie!

 

wywiad - rzeka w doskonałym stylu

2019-02-08
Doskonała pozycja dla wielbicieli twórczości Janusza L. Wiśniewskiego i talentu dziennikarskiego Doroty Wellman. Szczera, przyjacielska rozmowa na tematy wszelkie, od codzienności po kontrowersyjne poglądy Wiśniewskiego. Polecam.
http://www.lustrorzeczywistosci.pl/2016/09/siedem-lat-pozniej-janusz-l-wisniewski.html

Siedem lat...

2016-11-02
Liczba siedem jest powszechnie uważana za magiczną liczbę. Są siedmiomilowe buty, siedem lat nieszczęścia czeka nieszczęśnika który stłukł lustro, dlatego też można spodziewać się, iż podobna aura magiczności towarzyszyć będzie lekturze rozmowy Doroty Wellman przeprowadzonej z Januszem Wiśniewskim, która na ponowną sposobność wywiadu z tym jakże popularnym autorem książek obyczajowych czekała całe długie siedem lat.

Rewelacyjna

2016-11-02
Osoba Janusza L. Wiśniewskiego wciąż mnie fascynuje. Pan magister fizyki i ekonomii, doktor informatyki, doktor habilitowany chemii piszący bestsellery i to o miłości. Skrajnie piorunująca mieszanka, bo pisze porywająco i wciągająco.

Siedem lat później

2016-10-05
W 2008 roku ukazała sięksiążka Arytmia uczuć, w której Dorota Wellman przepytywała Janusza Wiśniewskiego. Jakiś czas później od tego wydarzenia na rynku wydawniczym pojawiła się nowa książka tego duetu. Siedem lat później to wywiad rzeka, w którym znana polska dziennikarka wypytuje popularnego pisarza o przeróżne rzeczy.

Rozmowa

2016-10-05
Wywiad-rzeka.Dwie osobowości,dwoje ludzi,których lubię i podziwiam.Autor ,,Samotności w sieci,,,która swego czasu wprowadzała mnie w świat internetu.

Pogaduchy...

2016-10-05
Czytając tę książkę czułam się jak gość, który zaproszony został do wspólnego stołu. Gość , który miał możliwość przysłuchiwania się rozmowie, ale wcale nie miał ochoty jej przerywać.

7 lat później

2016-10-05
Siedem lat później to wspaniała rozmowa pomiędzy Dorotą Wellman (którą po prostu uwielbiam;)) a Januszem Wiśniewskim (którego kojarzyłam przede wszystkim pewnie jak większość z s@motności w sieci). Rozmawiają na różne tematy począwszy od kwestii zawodowych, pracy za granicą, polityce, jak również o delikatnych sprawach tj.wiara, życie osobiste, miłość, związki...

Siedem lat później

2016-10-05
Nie wiem jak wy, ale ja znam dobrze obie osoby z okładki. Dorota Wellman skradła serca wielu widzów w programie śniadaniowym, ale dla mnie jest również wielbicielką i miłośniczką literatury.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.