Smitten Kitchen, czyli Nowy Jork na talerzu - Deb Perelman | okładka
Znak

Smitten Kitchen, czyli Nowy Jork na talerzu Deb Perelman

Oprawa twarda
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-11-21

ISBN: 978-83-240-4349-1
EAN: 9788324043491
Liczba stron: 336
Wydawnictwo: Znak
Format: 202x230mm
Cena katalogowa: 69,90 zł
Tłumaczenie: Dorota Gruszka
Rok wydania: 2016

69,90 zł 31,46 zł

Produkt niedostępny

Opis

Mała kuchnia w wielkim mieśce

Tu nie ma kakofonii kolorów, czcionek, photoshopowych bajerów, starych łyżek i obtłuczonych glinianych kubków. Jest kobieta, jej mała kuchnia, kuchenny blat, minimum urządzeń i potrawy, które wołają: zrób mnie. Tu wszystko jest do zrobienia. Apetyczne, kolorowe, domowe.

WHITE PLATE***


Przede wszystkim jest Nowy Jork. Miasto tysiąca zapachów, setek nacji i języków. Pulsująca kolorami mekka smakoszy. Kulinarny tygiel, w którym wykwintna kuchnia miesza się z potrawami ze wszystkich stron świata.

Jest też maleńka kuchnia na Manhattanie, której 4m² szczelnie wypełniają nowojorskie smaki. To tu autorka książki wyczarowuje swoje dania. Niech jej proste i efektowne przepisy staną się Twoim oknem na kulinarny świat.

Nie potrzebujesz nieosiągalnych składników ani dyplomu szefa kuchni. Wystarczy miłość do gotowania i… Nowego Jorku.

Deb Perelman – wstaje rano i cały dzień gotuje w swej maleńkiej nowojorskiej kuchni wszystko, na co przyjdzie jej ochota. Gdy zakładała blog kulinarny „Smitten Kitchen”, nie sądziła, że jego prowadzenie stanie się zajęciem na cały etat ani że jej przepisy będą inspirować miliony czytelników.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

piękna katastrofa

2019-02-08
Przepisy do wykonania w polskich warunkach (co nie z każdą książką zagraniczną jest możliwe), ładnie wydana,ale..Takiej ilości błędów w książce Znaku nie widziałem, niedokładnie przetłumaczone przepisy, składniki,pozostawione błędy edytorskie. A mistrzostwem świata jest tłumaczenie Wprowadzenia..Tego się nie da czytać. Tłumaczył google?

 

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.