Ta, która musi umrzeć - David Lagercrantz | okładka
Czarna Owca

Ta, która musi umrzeć David Lagercrantz

Oprawa: Płyta
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-814-3237-5
EAN: 9788381432375
Tytuł oryginalny: Millennium 6
Format: 140x125mm
Cena katalogowa: 39,99 zł
Tłumaczenie: Inga Sawicka

39,99 zł 24,79 zł

Produkt niedostępny

Opis

Ostatni tom niezwykłej serii Millenium, którą pokochały miliony czytelników na całym świecie. Poprzednie części w bardzo krótkim czasie zyskały miano bestsellera! Autor stworzył historie, które sprzedały się w ponad 100 milionach egzemplarzy.

Autor, David Lagercrantz w perfekcyjny sposób łączy ze sobą polityczne skandale, najnowocześniejsze technologie oraz rozgrywki pomiędzy światowymi potęgami.

„Ta, która musi umrzeć”, David Lagercrantz. Kryminalny thriller z intrygą polityczną w tleSztokholm. W centrum miasta zostaje odnaleziony martwy mężczyzna. Na pierwszy rzut oka wydawałoby się, że to straszna śmierć bezdomnego. Niestety, nikomu nie udaje się odgadnąć prawdziwej tożsamości mężczyzny, pomimo tego, że miał on wiele charakterystycznych cech.

Fredrika Nyman, lekarka sądowa, chce skonfrontować swoje przypuszczenia z dziennikarzem Mikaelem Blomkvistem. Mężczyzna niechętnie zabiera się do sprawy, która okazuje się nadzwyczaj trudna. Część świadków mówi, że przed śmiercią mężczyzna wybełkotał nazwisko szwedzkiego ministra obrony- Johannesa Forsella. Czy miał on coś wspólnego z tajemniczą śmiercią?

Mikael próbuje skontaktować się z Lisbeth Salander, która po pogrzebie Holgera Palmgrena wyjechała z kraju. Niestety starania dziennikarza idą na marne... Mężczyzna nie wie, że Lisabeth wyjechała do Moskwy, by tam wyjaśnić sobie wszystko ze swoją siostrą Camillą.

Co planuje Salander? Czy Mikaelowi uda się z nią skontaktować? Kto jest odpowiedzialny za śmierć mężczyzny? I kim jest tytułowa „Ta, która musi umrzeć”?

Polecamy także inne thrillery z naszej oferty, m.in: „Noc, kiedy umarła” Jenny Blackhurst.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.