Topowa Dycha. 100 faktów, 10 kategorii, najlepsze, szokujące informacje, o których nie mieliście pojęcia - Artur Filipowicz | okładka
Znak

Topowa Dycha. 100 faktów, 10 kategorii, najlepsze, szokujące informacje, o których nie mieliście pojęcia Artur Filipowicz

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-10-10

EAN: 9788324043361
Liczba stron: 264
Wydawnictwo: Znak
Format: 140x205mm
Cena katalogowa: 32,90 zł
Rok wydania: 2016

32,90 zł 14,81 zł

Produkt niedostępny

Opis

Znany youtuber tropi absurdy codzienności

Które teorie spiskowe okazały się prawdziwe? Dlaczego na jednej z norweskich wysp zakazano ludziom umierania? Jak rozpoznać kłamcę, co skrywa Trójkąt Bermudzki oraz w którym kraju kobieta może zabić niewiernego męża.

Ta książka to ponad 100 najciekawszych, szokujących i zabawnych faktów na każdy temat. Od ciekawostek historycznych, medycznych, kulinarnych po fakty przyrodnicze. To gratka dla fanów gier komputerowych, Gwiezdnych wojen i kosmosu. Zawiera NOWE ekskluzywne treści oraz poszerzone materiały z vloga, które Cię zaskoczą.

Topowa Dycha to najlepszy w Polsce kanał na YouTube w kategorii Edukacja. Śledzi go pół miliona fanów, a pojedyncze filmy mają prawie 1,5 mln wyświetleń.

#topowadycha #topoweteoriespiskowe #piona #ksiazkapelnafaktow #topowaksiazka #top10

Artur Filipowicz – prowadzi najlepszy w Polsce edukacyjny kanał na YouTube - Topowa Dycha, absolwent dziennikarstwa i szef działu produkcji Mediakraft Polska. Współtwórca kanałów: Ponki, Tylko Historia i Topowe Teorie Spiskowe.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.