Uratuj mnie. The Last Regret 1 - Anna Bellon | okładka
Znak literanova

Uratuj mnie. The Last Regret 1 Anna Bellon

Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-09-26

ISBN: 978-83-240-3668-4

Liczba stron: 352

Wydawnictwo: Znak literanova

Format: 205x144mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Rok wydania: 2016

34,90 zł 23,73 zł


Opis

Normalne życie Mai skończyło się, gdy zginął jej ukochany brat. Pogrążyła się w żałobie, zerwała kontakty z wszystkimi przyjaciółmi. Liczyły się tylko książki i muzyka.
Prawdziwe życie Kylera może się dopiero zacząć. Gdy skończy liceum, przestanie się przeprowadzać, zmieniać szkoły, gdy uwolni się od toksycznego ojca. Na razie jedyną ucieczką pozostaje muzyka. I prowokowanie otoczenia napisami na koszulkach.

„A później nauczyłam się wszystkiego od nowa. Pojawił się ktoś, kto przebił się przez wzniesiony przeze mnie mur. Wziął go szturmem i nie pozwolił mi się z powrotem za nim schować. Wszedł w moje życie, śpiewając lekko zachrypniętym głosem o dziewczynie ulotnej jak papierosowy dym”.

W nowej szkole Kyler poznaje Maię. I postanawia się z nią zaprzyjaźnić. Ale czy dziewczyna, która odtrąca od siebie wszystkich, jest na to gotowa? Czy Kyler ma w sobie tyle siły, by nie odpuścić?

I czy to na pewno przyjaźń?

Uratuj mnie to pierwsza część serii The Last Regret, opowiadającej o grupie przyjaciół z liceum, którzy zakładają zespół rockowy. Książka w zmienionej wersji była publikowana na Wattpadzie, gdzie uzyskała ponad milion odsłon.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Tych dwoje połączy nierozerwalna więź zrozumienia i chęci pomocy

2016-11-03 Uratuj mnie to pierwsza część cyklu The Last Regret. Bohaterowie książki to nastolatkowe, którzy pomimo swojego młodego wieku muszą dojrzeć w bardzo szybkim tempie. życie bowiem ich nie oszczędza.

Bunt

2016-11-03 Całkiem nieźle się czytało, wciągająca historia o nieszczęśliwej dziewczynie i zbuntowanym chłopaku, którzy ratują się nawzajem. Z pozoru banalna książka dla młodzieży, jakich wiele na rynku czytelniczym.

Uratuj mnie

2016-11-03 Osobiście mam wrażenie, że z każdą kolejną stroną następnej młodzieżowej książki dostaję coś czego odpuścić bym sobie nie mogła. A jeśli bym to zrobiła to bym sobie tego nie darowała. Dlaczego, więc mam odkładać literaturę młodych na bok? Tylko dlatego, że mam trochę więcej lat niż ten wskazany dla czytelników przedział wiekowy? Nie mam zamiaru tego robić i czytać będę to co lubię i co mnie wciągnie.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.