Z widokiem na miłość - Kate Sterritt | okładka
Wydawnictwo Kobiece

Z widokiem na miłość Kate Sterritt

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2019-08-14

EAN: 9788366338739
Liczba stron: 296
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Format: 13.5 x 20.5 cm
Cena katalogowa: 36,90 zł
Tłumaczenie: Małgorzata Bortnowska

36,90 zł 22,01 zł

Oszczędzasz 14,89 zł
-40 %
Zamówienie wyślemy 2020-01-22
Dostawa już od 6,99 zł - sprawdź szczegóły!

Opis

Dzień urodzin to dla wielu jeden z najszczęśliwszych dni w roku, okazja do świętowania i zabawy. Jednak nie dla Holly. Dziewczyna straciła matkę, a dzień, który powinien być jej dniem poświęca na żałobę. Chociaż przez cały rok stara się być odpowiedzialna i niezależna to w tej jeden dzień pozwala sobie na chwilę odpoczynku od udawania kogoś kim nie jest.
Holly Ashton to architektka w jednej z najbardziej znanych firm w Sydney. Jej życie zmienia się po przekroczeniu 25 roku życia. Wtedy też dochodzi do spotkania z tajemniczym Ryanem Davenportem, dyrektorem generalnym firmy deweloperskiej.
Czy to spotkanie zmieni coś w życiu Holly? Czy w końcu odnajdzie wewnętrzny spokój?

Profil autorki na portalu Facebook

Profil autorki na portalu Instagram

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Z widokiem na miłość

2019-06-18
Czasami ostrożna gra jest największym ryzykiem.
To zdanie oddaje całą treść tej książki. Czasem ludzie tak bardzo pragną miłości na siłę, że zaślepieni nie dostrzegają subtelnych sygnałów osób, które są tuż obok nich. Tych sekund, gdy spojrzenia się spotykają z przypadkowo spotkaną osobą na ulicy.
Holly Ashton to młoda 25 letnia dziewczyna, które nie wierzy, że w życiu spotkać może ją jeszcze coś dobrego. Pracuje jako architekt w prestiżowej firmie.
Jej smutne i monotonne życie zostaje przerwane, przez nagłe wtargnięcie do niego Ryana.
Mężczyzny przy którym odnaleźć można stabilizację i poczucie bezpieczeństwa, a także uczucie3, którego dziewczynie tak bardzo brakuje.

Kocham tylko tak

2019-06-18
Autorkę Kate Sterritt znam z innej książki. Kocham tylko tak. To opowieść, której bohaterem może być każda z nas. Historia potwierdzająca tę prostą prawdę, że żyje się tylko raz. Z pewnością sięgnę i po nową książkę tej autorki.

z widokiem na szczęście

2019-06-18
Wzruszająca. Tym jednym słowem określiłabym książkę. Autorce udało się uchwycić trudną prawdę. Osoby, które straciły bliską im osobę, długo cierpią. Tak często wydaje się nam, że po pogrzebie na nowo zaczyna się życie, że ktoś już wcale nie tęskni, nie ma uczuć. Tym bardziej jest to krzywdzące dla osób, które zostają same, tak jak właśnie główna bohaterka - Holly.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.