Żabek i Ropuch. Audiobook - Arnold Lobel | okładka
Wydawnictwo Literackie

Żabek i Ropuch. Audiobook Arnold Lobel

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2017-01-05

ISBN: 978-83-080-6227-2
EAN: 9788308062272
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Cena katalogowa: 29,90 zł
Rok wydania: 2016

29,90 zł 20,02 zł

Produkt niedostępny

Opis

Przygody dwóch przyjaciół uwielbianych przez małych czytelników wreszcie w wydaniu AUDIO.

Po raz pierwszy w Polsce kultowa seria Arnolda Lobela – klasyka literatury dziecięcej, laureata niezliczonych literackich nagród i autora książek, które podbiły nie tylko Amerykę!

Audiobook obejmuje opowiadania ze wszystkich wydanych przez Wydawnictwo Literackie książeczek o Żabku i Ropuchu: Żabek i Ropuch. Przyjaźń, Żabek i Ropuch. Razem, Żabek i Ropuch. Przez cały rok, Żabek i Ropuch. Dzień po dniu.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Przygody dwóch płazów

2016-12-19
Niemal każdy lubi wspominać ulubioną zabawkę, książkę, czy bajkę dzieciństwa. A jak to jest z czasopismami? Nie byłby to raczej pierwszy rodzaj dziecięcego wspomnienia, jednak z całą pewnością mogę stwierdzić, że jedno z moich ulubionych czasopism, zwało się „Przyjaciele z Zielonego Lasu". W Polsce pojawiło się ono w 1999 roku.

Kum, kum!

2017-01-16
„Żabek i Ropuch" to książka, w której zakochały się miliony dzieci z całego świata. Bohaterami są dwie, małe, zielone i urocze istoty; płazy - Żabek i Ropuch. Ta kultowa pozycja jest autorstwa Arnolda Lobela, a przetłumaczyć tę pozycję na język polski, w ramach rozwoju czytelnictwa, postanowił.... sam Wojciech Mann. Dziennikarz, krytyk filmowy i muzyczny, a także lingwista i tłumacz. Oczywiście, „Żabek i Ropuch" to pozycja skierowana do polskich dzieci, ale okazuje się, że nie tylko dla nich, bo urocze płazy skradły serce również i dorosłym.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.