Zapobieganie chorobie Alzheimera Jak się odżywiać, by zachować jasność umysłu Poradnik zdrowie - Vormann Jurgen, Tiedemann Klaus | okładka
Jedność

Zapobieganie chorobie Alzheimera Jak się odżywiać, by zachować jasność umysłu Poradnik zdrowie Vormann Jurgen, Tiedemann Klaus

Broszurowa ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-797-1700-2
EAN: 9788379717002
Tytuł oryginalny: Die Anti-Alzheimer-Formel
Liczba stron: 128
Format: 170x200mm
Cena katalogowa: 33,00 zł
Tłumaczenie: Małgorzata Mochoń

33,00 zł 20,21 zł

Oszczędzasz 12,79 zł
-39 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś!

 

Rabaty sięgające do 80%

 

 

Opis

Medyczne aspekty choroby Alzheimera i trudne pojęcia opisane łatwym w odbiorze językiem, trafiającym do szerokiego grona odbiorców. Przekazana w poradniku wiedza daje możliwość zmniejszenia ryzyka zachorowania na tę chorobę oraz utrzymania sprawności umysłowej nawet w bardzo zaawansowanym wieku czy też poprawić stan zdrowia przy już występującej wczesnej demencji.

Książka prezentuje pasjonujące wyniki badań o znaczeniu tłuszczu kokosowego dla mózgu oraz odpowiedź, dlaczego wielu naukowców jest zdania, że choroba Alzheimera jest chorobą przemiany materii podobnie jak cukrzyca typu 2. Dodatkowo, zawiera ponad 75 przepisów kulinarnych z zastosowaniem tłuszczu kokosowego, który utrzymuje szare komórki w stanie aktywności przez 24 godziny.

Tytuł należy do serii książek „Poradniki zdrowie”. Przygotowano je we współpracy z największym niemieckim wydawnictwem poradnikowym Gräfe und Unzer z Monachium. Ich misją jest pomoc i inspiracja do podjęcia dobrych zmian w nawykach żywieniowych. Wszystkie informacje są starannie dobrane i poddane wnikliwej redakcji merytorycznej przez naszych renomowanych partnerów. Dzięki temu możemy zagwarantować 100% najwyższej jakości , co potwierdza umieszczony na książce hologram - GWARANCJA JAKOŚCI. Poradniki oprócz wartości merytorycznej cechują się także wysoką jakością wydania. Świetnie wyglądają w domowej bibliotece i mogą stać się oryginalnym i trafionym prezentem.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.