TYLKO NA ZNAK.COM.PL - LIMITOWANA EDYCJA Z AUTOGRAFEM!

Wydanie z autografem

37,90 zł

25,77 zł

Limitowana ilość egzemplarzy z autografem!

Ania Starmach, jurorka MasterChefa i MasterChefa Juniora, dzieli się swoimi najlepszymi pomysłami na wyjątkowe kolacje.

Pachnące świeżymi ziołami pasty i hummusy, apetyczne zapiekanki i smakowite tosty, do tego pieczone warzywa z aromatycznym farszem, lekkie, soczyste sałatki albo sycące naleśniki. I jeszcze coś, co osłodzi twój wieczór: pyszny deser w postaci kruchych ciasteczek lub owoców pod gorącą kruszonką.

Kolacja to często jedyna okazja w ciągu zabieganego tygodnia, aby spotkać się przy jednym stole. Warto się postarać, by był to czas wyjątkowy.

„Pyszne kolacje” to zestaw kulinarnych pewniaków. Przepisów, dzięki którym szybko i z łatwo dostępnych składników wyczarujesz wspaniały posiłek dla siebie i swoich bliskich.

W książce znajdziesz też praktyczne porady, jak dobrać odpowiednie wino do potrawy, jak je smakować i przechowywać, aby móc w pełni cieszyć się jego walorami.


Anna Starmach

Jurorka Masterchefa i absolwentka prestiżowej francuskiej szkoły Le Cordon Blue. Wygrała konkurs "Gotuj o wszystko" organizowany przez DD TVN. Prowadzi autorski program na antenie TVN Style Pyszne 25. Odbyła staże w słynnych restauracjach w Polsce i Europie. Jej pierwsza książka, Pyszne 25, stała się natychmiast bestsellerem.

Wydanie standardowe

37,90 zł

21,98 zł


Zobacz również

34,90 zł

20,24 zł

34,90 zł

20,24 zł

36,90 zł

24,99 zł

54,90 zł

37,33 zł

36,90 zł

24,99 zł