Nasi przedstawiciele

Marek Frączek

Dyrektor ds. rozwoju rynku

e-mail: fraczek@znak.com.pl

Regionalny kierownik
sprzedaży


Piotr Banasiak
tel.:603 50-31-15
e-mail: banasiak@znak.com.pl

woj. opolskie (m. in. Opole, Nysa)
woj. śląskie (m. in. Częstochowa, Katowice, Bielsko-Biała)
Mateusz Illg

tel.: 601 776 080
e-mail: katowice@znak.com.pl


woj. dolnośląskie (m. in. Wrocław, Zgorzelec, Legnica)
woj. lubuskie (m. in. Zielona Góra)
woj. wielkopolskie (m. in. Leszno)
Jarosław Mas

Tel.: 575 78 70 70
e-mail :mas@znak.com.pl




woj. zachodnio-pomorskie (m.in. Szczecin, Koszalin)
woj. lubuskie (m.in. Gorzów Wielkopolski)
woj. wielkopolskie (m. in. Poznań, Piła)
Tomasz Kędzia

tel.: (0-91) 460-87-06
601 66-87-92
e-mail: szczecin@znak.com.pl



woj. łódzkie ( m.in. Łódź, Piotrków Trybunalski, Radomsko)
woj. mazowieckie (m.in. Płock, Sochaczew)
woj. wielkopolskie (m.in. Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Konin)
Sławomir Gawlik

tel.:516 133 863
e-mail: gawlik@znak.com.pl



woj. pomorskie (m.in. Trójmiasto, Słupsk)
woj. warmińsko-mazurskie (m. in. Olsztyn, Ostróda, Elbląg) woj. kujawsko-pomorskie (m. in. Toruń, Bydgoszcz, Włocławek)
Sebastian Jasiński

tel.:501 152 352
e-mail: jasinski@znak.com.pl

Regionalny kierownik
sprzedaży

Beata Jackowska

tel.:609 609 378
e-mail: jackowska@znak.com.pl

woj. lubelskie (m.in. Biała Podlaska)
woj. mazowieckie (m.in. Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Siedlce)
Artur Kowalski

tel. 512 169 944
e-mail: kowalski@znak.com.pl


woj. mazowieckie (m.in. Warszawa, Radom)
woj. świętokrzyskie (m.in. Kielce, Włoszczowa)
Rafał Przytuła

tel. 795 002 765
e-mail: przytula@znak.com.pl




woj. świętokrzyskie (m.in. Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz)
woj. podkarpackie (m. in. Rzeszów, Przemyśl)
woj. lubelskie (m. in. Lublin, Zamość)
Agata Musiał

tel.: 608 584 646
e-mail: musial@znak.com.pl




woj. podlaskie (m. in. Suwałki, Białystok)
woj. mazowieckie (m.in. Ostrów Mazowiecka, Ostrołęka)
woj. warmińsko-mazurskie (m. in. Giżycko, Gołdap)
Jan Domagała

tel. 608 665-613
e-mail: domagala@znak.com.pl



woj. małopolskie (m.in. Kraków, Zakopane, Tarnów
woj. świętokrzyskie (m. in. Busko Zdrój)
Jacek Dziuba

tel. 501 42-18-15
e-mail: jacek@znak.com.pl