Informacje o Znak Horyzont

Wydajemy książki dla czytelników ciekawych ludzi i świata. Dzięki nim przyjemnie spędzą czas i odnajdą najważniejsze dla siebie wartości: wiedzę, emocje, odwagę.

Gwarancją jakości są nasi autorzy: Antony Beevor, Norman Davies, Antoni Dudek, Andrzej Friszke, Nikołaj Iwanow, Kamil Janicki, Ian Kershaw, Kacper Śledziński, Łukasz Modelski, Roger Moorhouse, Marcin Zaremba.

Większość naszej oferty to książki historyczne, ale nieustannie poszukujemy tytułów i autorów, dzięki którym można spojrzeć poza horyzont.


Nasze książki ukazują się pod markami:

Znak Horyzont Historia - przyjemność z lektury i treść, która zadowoli nawet najbardziej wymagających czytelników. Najważniejsze tematy i największe nazwiska, szerokie ujęcia i głębokie rozważania.


Znak Horyzont – lektury, które wywołują emocje, odważni autorzy, odważne ujęcia, zaskakujące tematy. Emocjonujące, podane na gorąco, prawdziwe historie.


ciekawostkihistoryczne.pl - książki nie tylko dla czytelników tego portalu, ale dla wszystkich łaknących nowych doznań i niezwykłych doświadczeń, odkrywców, wielbicieli zagadek i tajemnic.


Zespół

Maciej Gablankowski – dyrektor wydawniczy
e-mail: gablankowski@znak.com.pl

Redakcja – nabywanie tytułów – Krzysztof Chaba
e-mail: chaba@znak.com.pl

Redakcja – Anna Ludwin
e-mail: ludwin@znak.com.pl

Biuro Prasowe:

Katarzyna Banasiak

e-mail: katarzyna.banasiak@znak.com.pl

Robert Medina
e-mail: medina@znak.com.pl

Maciej Pietrzyk
e-mail: pietrzyk@znak.com.pl