Informacje o Znak Horyzont

Wydajemy książki dla czytelników ciekawych ludzi i świata. Dzięki nim przyjemnie spędzą czas i odnajdą najważniejsze dla siebie wartości: wiedzę, emocje, odwagę.

Gwarancją jakości są nasi autorzy: Antony Beevor, Norman Davies, Diane Ducret, Antoni Dudek, Andrzej Friszke, Anna Herbich, Nikołaj Iwanow, Kamil Janicki, Ian Kershaw, Marek Łuszczyna, Łukasz Modelski, Roger Moorhouse, Patryk Pleskot, Timothy Snyder, Piotr Sztompka, Kacper Śledziński, Aleksandra Zaprutko-Janicka, Marcin Zaremba.

Większość naszej oferty to książki historyczne, ale nieustannie poszukujemy tytułów i autorów, dzięki którym można spojrzeć poza horyzont.


Nasze książki ukazują się pod markami:

Znak Horyzont Historia - przyjemność z lektury i treść, która zadowoli nawet najbardziej wymagających czytelników. Najważniejsze tematy i największe nazwiska, szerokie ujęcia i głębokie rozważania.


Znak Horyzont – lektury, które wywołują emocje, odważni autorzy, odważne ujęcia, zaskakujące tematy. Emocjonujące, podane na gorąco, prawdziwe historie.


ciekawostkihistoryczne.pl - książki nie tylko dla czytelników tego portalu, ale dla wszystkich łaknących nowych doznań i niezwykłych doświadczeń, odkrywców, wielbicieli zagadek i tajemnic.


Zespół

Maciej Gablankowski – dyrektor wydawniczy
e-mail: gablankowski@znak.com.pl

Krzysztof Chaba – kierownik redakcji (nabywanie tytułów)
e-mail: chaba@znak.com.pl

Natalia Gawron-Hońca – redaktor (nabywanie tytułów)
e-mail: gawron@znak.com.pl

Justuna Kukian – menadżer projektu
e-mail: kukian@znak.com.pl

Biuro Prasowe:

Magdalena Madej-Reputakowska – kierownik biura prasowego
e-mail: reputakowska@znak.com.pl

Katarzyna Banasiak
e-mail: katarzyna.banasiak@znak.com.pl

Lucyna Byrdy
e-mail: byrdy@znak.com.pl

Robert Medina
e-mail: medina@znak.com.pl

Maciej Pietrzyk
e-mail: pietrzyk@znak.com.pl