Magiczny konik. Czarodziejskie przygody


Sue Bentley

Magiczny konik. Czarodziejskie przygody

Oprawa twarda
Liczba stron: 384
Wydawnictwo: Wilga
34,99 23,44

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

 

Kolejne czarodziejskie przygody dla miłośników Magicznego Kotka i Magicznego Pieska. Wspaniała grzywa magicznego konika Kaszmira aż promienieje magią! Jednak Kaszmir ma jedno wielkie marzenie – szuka przyjaciółki, która zechce z nim przeżyć wspaniałe, magiczne przygody.

Doskonałe książki do pierwszego samodzielnego czytania. Historie, które uczą czym jest przyjaźń, pomoc w trudnych chwilach, zaangażowanie i odpowiedzialność za inną istotę.

Recenzje

Dodaj własną recenzję.
Wygraj książkę.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.



Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...