Kameliowy ogród  - Sarah Jio | okładka
Między słowami

Kameliowy ogród Sarah Jio

Wydanie kieszonkowe

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2013-09-23

ISBN: 978-83-240-2451-3

Tytuł oryginalny: The Last Camellia

Liczba stron: 352

Wydawnictwo: Między słowami

Format: 118x168

Cena katalogowa: 14,90 zł

Tłumaczenie: Marcin Sieduszewski

14,90 zł 10,75 zł


Opis

Mroczna tajemnica ogrodu

W 1940 roku młodziutka Flora wyrusza do Anglii w poszukiwaniu rzadkiej odmiany kamelii. Dziewczyna chce wykraść drogocenny okaz, aby wspomóc głodującą rodzinę. Zatrudnia się w posiadłości brytyjskich arystokratów, gdzie niespodziewanie znajduje miłość. Wkrótce jednak znajdzie się w niebezpieczeństwie...

Ponad pół wieku później projektantka ogrodów Addison rusza śladami Flory. Kolejne tropy prowadzą ją do odkrycia mrocznej tajemnicy ogrodu.

Losy obu kobiet splatają się w zagadkowy sposób.

Czy Addison uda się rozwiązać zagadkę tajemniczego kwiatu?

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Historia kwiatkiem przeplatana

2014-08-19 A właściwie dwie historie, dwóch kobiet z łączącym je kwiatem kamelii i całą serią zagadkowych zdarzeń. Obie próbują odkryć tajemnicę, do której doprowadzić może historia rezydencji i rodziny Livingstonów.

Pełna emocji i wzruszeń

2013-11-18 Przed oczami mam ogród. Kwiaty mienią się wszystkimi barwami tęczy. Kolory mieszają się z zapachami tworząc niezwykłą symfonię. Raj dla zmysłów. Kamelie są wyjątkowo delikatne, wrażliwe i kapryśne. Czasem, mimo właściwej, pielęgnacji po prostu nie chcą zakwitnąć, ale kiedy już okryją się pąkami, widok ich niesamowitych kwiatów zapiera dech w piersiach i jest nagrodą dla ogrodnika, który wykazał się cierpliwością w ich pielęgnacji. W takim miejscu można odpocząć, oderwać się od codzienności, uciec przed problemami. Taki właśnie świat stworzyła Sarah Jio w „Kameliowym ogrodzie".

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.