Pomoc

Jak korzystać z naszej e-księgarni

Witamy w księgarni internetowej wydawnictwa Znak!
Aby ułatwić Państwu zakupy - przygotowaliśmy krótki przewodnik po naszym e-sklepie. Warto się z nim zapoznać, aby nie ominęły Państwa żadne promocje i oferty specjalne!

Jak wyszukać najlepsze okazje?

Zapraszamy do rozpoczęcia przygody z naszą stroną. Na stronie głównej znak.com.pl prezentujemy najciekawsze książki, a także tytuły, które można kupić w przedsprzedaży często nawet kilka tygodni wcześniej, zanim trafią do tradycyjnych księgarń - oraz książki z autografami autorów. Również tu znajdują się informacje o prezentach, które bardzo często dodajemy jako bonus do zakupionych na naszej stronie książek. Ponadto na tej stronie prezentujemy wybrane akcje promocyjne i linki do najciekawszych ofert.

W zakładce PROMOCJE znajdą Państwo nowości wydawnicze w atrakcyjnych cenach - niższych niż gdziekolwiek indziej. Także tam umieszczamy propozycje atrakcyjnych pakietów książek, przy których zakupie możecie oszczędzić nawet 70%. Warto zaglądać tu regularnie.

Jeśli chcą Państwo wiedzieć, co wybierają inni czytelnicy - proszę kliknąć w zakładkę BESTSELLERY. Tam zobaczycie, które książki były najchętniej wybierane przez klientów w ciągu ostatnich 30 dni.

W zakładce TYLKO NA ZNAK.com.pl znajdziecie książki, których nie kupicie nigdzie indziej, m.in tytuły, które dodrukowujemy specjalnie na życzenie naszych Czytelników.

Jak zdobyć kody rabatowe na zakupy na znak.com.pl?

Aby mieć pewność, że nie ominie Państwa żadna atrakcyjna promocja, proponujemy zamówienie newslettera.

Boks zapisu znajduje się w zakładce NEWSLETTER oraz w prawym dolnym rogu na głównej stronie. Trzeba tam wpisać swój adres e-mailowy.
Na podany e-mail wyślemy potwierdzenie zamówienia newslettera.

Co zyskują subskrybenci naszego newslettera:
• Otrzymują na adres e-mail atrakcyjne kody rabatowe - zniżki sięgają nawet 50%.
• Jako pierwsi dowiadują się o limitowanych promocjach cenowych, książkach z autografem, dodrukach dawno nie wznawianych tytułów czy przedsprzedażach.


Jak wyszukać książki?

KATALOG

Aby pomóc Państwu w wyszukaniu książek ulubionego autora czy z interesującego Państwa gatunku literackiego, stworzyliśmy katalog, który ułatwi odnalezienie żądanego tytułu.


Po kliknięciu w poszczególne działy rozwinie się lista serii lub autorów z danego działu. Po kliknięciu w wybrane hasło - po prawej stronie pokażą się wszystkie książki z danej kategorii.


WYSZUKIWARKA

W okno wyszukiwarki należy wpisać tytuł lub autora - w rozwijanej liście ukażą się tytuły odpowiadające zapytaniu.
Pomocnym narzędziem mogą się również okazać podpowiedzi przypisane do każdego z tytułów. Poniżej opisu książki znajdziecie listę tytułów powiązanych i polecanych.

Najnowsze pozycje znajdziecie w zakładce NOWOŚCI, a tytuły, które planujemy wydać - w zakładce ZAPOWIEDZI

Zobacz także:

Koszty dostawy - wszystkie informacje

Płatności - wszystkie informacje

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta Księgarni

Regulamin księgarni internetowej