Dobble - gra planszowa -  | okładka

Dobble - gra planszowa

Cena katalogowa: 69,00 zł

69,00 zł 42,78 zł

Oszczędzasz 26,22 zł
-38 %
Zamówienie wyślemy 2019-07-19

Opis

Gra, która rozkręci każdą imprezę!

Na czym polega gra?

W Dobble można grać na klika sposobów. W zasadach można znaleźć pięć mini-gier. Najpopularniejszą jest wersja, w której wszystkie karty rozdaje się graczom, a jedną z kart kładzie na środku stołu. Na dany sygnał gracze patrzą na pierwszą kartę z góry, którą trzymają w ręku i szukają wspólnego symbolu z kartą, która leży na stole. Symbol nazywają głośno i szybko kładą swoją kartę na stole, przykrywając starą kartę. Teraz każdy z graczy musi znaleźć wspólny symbol z nową kartą! Wygrywa ten, kto pierwszy pozbędzie się kart.
Aby utrudnić zabawę, symbole na kartach bywają odwrócone i miewają inne rozmiary. Same karty są okrągłe i pełne kolorowych ilustracji roślin, postaci i przedmiotów, a każda z nich jest unikalna i łączy się z innymi kartami jednym i tylko jednym symbolem.

Dlaczego musisz mieć tę grę?

Żadna inna gra nie rozrusza towarzystwa tak jak Dobble. Żadna nie jest tak prosta i nie daje tyle zabawy w ciągu tych kilku minut! Rozgrywka jest bardzo szybka, emocjonująca, przy stole dużo się dzieje, każdy krzyczy starając się jakoś nazwać pasujące obrazki i być przy tym szybszym od innych graczy.
Tylko Dobble tłumaczy się w minutę!

Żadna inna gra nie jest tak mała, że można wziąć ją wszędzie i nie ma tak trwałego, metalowego pudełka, które wytrzyma wiele.

Tylko Dobble ma takie wygodne i praktyczne karty. Okrągłe, mocne kartoniki świetnie się sprawdzają w czasie zabawy.

Świetnie sprawdza się jako przerywnik pomiędzy poważniejszymi tytułami, a do tego porządnie rozgrzewa i solidnie poprawia humor. Polecana dla osób w każdym wieku.

Galeria

Karciana gra rodzinna!

Oficjalny profill na portalu Facebook

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Dobble

2019-03-05

Wciągająca gra dla całej rodziny polecam!

Gra zawiera puszkę,  w której znajduje sie cała gra, a więc karty.  Jest to świetny pomysł, gdyż całość zajmuje mało miejsca.

Karty są okrągłe zawierają kolorowe obrazki. Każda karta łączy się z inną jednym z elementów. Gra polega na odnalezieniu tego elementu. 

Prostota gry powoduje, że jest ona odpowiednia dla każdego niezależnie od wieku.

Fajna zabawa

2019-03-05
Nie jest to może gra na cały wieczór, ale jako rozluźnienie towarzystwa  jak najbardziej. Idealna do przerwania nudy. Przez podział na pięć różnych wariantów możemy co rusz zmieniać opcje.

Dobble

2019-03-05

Znakomita dla gromadki zarówno dorosłych jak i dzieciaków. Ćwiczy spostrzegawczość, rozwija, bawi i co rusz wywołuje salwy śmiechu.

Fajnym pomysłem są karty w okrągłym kształcie, nie nieszczą się tak szybko jak te prostokątne.

Kupiona byla na prezent gwiazdkowy dla pociechy a jednak grywana przez wszystkich.

POLECAM! 

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.