Magia. Sekret - okładka


Rhonda Byrne

Magia. Sekret

Oprawa miękka
Liczba stron: 280
Wydawnictwo: Nowa Proza
Rok wydania: 2015
39,90 26,25

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

Wdzięczność może magicznie sprawić, że Twoje stosunki z innymi staną się radosne i znaczące bez względu na to, w jakim obecnie są stanie.

Wdzięczność może w cudowny sposób przysporzyć ci majątku, zapewnić Ci pieniądze, jakich potrzebujesz, żeby zrealizować swoje zamierzenia.

Wdzięczność poprawi stan Twojego zdrowia i wyniesie Twoje szczęście na poziom, który do tej pory uważałaś za nieosiągalny.

Magia wdzięczności sprawi, że Twoja kariera nabierze tempa; magia przyniesie Ci sukcesy i zapewni wymarzoną pracę albo spełnienie Twoich marzeń o pracy czy czymkolwiek innym.

Recenzje

Magia pozytywnego myślenia

24 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 12 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Rhonda Byrne to australijska pisarka, która zasłynęła, przede wszystkim stworzeniem filmu „Sekret", który osiągnął duży sukces. W swoich poradnikach pisarka skupia się na pokazywaniu ludziom siły pozytywnego myślenia i nakierowania na sukces. › rozwiń tekst...

Rhonda Byrne, „Magia. Sekret”

23 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 14 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Magiczne kuriozum – oto co przychodzi na myśl, kiedy patrzymy na „Magię”. Jest to trzeci tom wśród niebagatelnej liczby dwudziestu ośmiu pozycji, składających się na serię „The Secret” autorstwa Rhondy Byrne. Kim jest ta kobieta? Według niej samej, lecz także oddanych fanów – posiadającą tajemną wiedzę osobą, która wskaże każdej osobie, która zechce wziąć jej książki do ręki, w jaki sposób żyć. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że całość przedsięwzięcia ma lekko podejrzany charakter, bazujący na domniemanym mistycyzmie czy magii. Zawsze była pewna nisza odbiorców na rynku księgarskim, którzy łaknęli poradników dotyczących szeroko pojętego sposobu życia – jednak to, co oferuje autorka „Magii” to niesamowicie pretensjonalne ujęcie wszechwładnych sił, które mają wpływ na cały świat i istnienie w nim ludzi – wszystko otacza aura tajemnicy. Właśnie to jest słowo-klucz: ten „sekret” to coś, do czego musisz dążyć, w przeciwnym razie nigdy nie będziesz w stanie osiągnąć pełni szczęścia i harmonii w życiu.

Książka Byrne odniosła jednak ogromny sukces komercyjny – sprzedano około 6 milionów egzemplarzy, nakręcono również film. Niewątpliwie ów sekret stał się pewnym fenomenem, pokazującym, jak bardzo postmodernistyczny świat i współczesność przytłacza ludzi, którzy nie potrafią sami sobie radzić w życiu lub za wszelką cenę szukają mentora duchowego – jaki by on nie był – może być nim nawet australijska pisarka święcie przekonana o istnieniu i oddziaływaniu magii. Jak osiągnąć sukces? Czytając cykl porad popartych „wiedzą psychologiczną i filozoficzną” autorki dowiemy się, że niekoniecznie ciężką pracą i zorientowaniem na cel bądź działaniem w zgodzie ze swoją pasją – wystarczy wizualizacja swojego szczęścia, „prawo przyciągania” i odrobina rzeczonej magii.

› rozwiń tekst...

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...