Szukając Noel - Richard Paul Evans   | okładka
Wydanie kieszonkowe
Wydanie: trzecie

Pierwsze wydanie: 2011-01-24

ISBN: 978-83-240-1684-6
EAN: 9788324016846
Opracowanie graficzne: Adam Jaworski
Tytuł oryginalny: Finding Noel
Liczba stron: 296
Wydawnictwo: Znak literanova
Format: 118x168
Cena katalogowa: 14,90 zł
Tłumaczenie: Bartosz Gostkowski

14,90 zł 6,71 zł

Produkt niedostępny

Opis

„Pamiętaj, liczy się tylko miłość”

Gdy Mark był dzieckiem, mama opowiadała mu, że anioły czasem przebierają się za ludzi i schodzą na ziemię. Gdy dorósł, zwątpił w te słowa. Kiedy jednak znalazł się na samym dnie, ponownie w nie uwierzył.

Mark Smart był życiowym nieudacznikiem, który nigdzie nie potrafił znaleźć dla siebie miejsca. Los postawił jednak na jego drodze niezwykłą dziewczynę - Macy. Uczucie, którym ją obdarzył różniło się od jego dotychczasowych związków: „to tak jakby porównać Święto Pracy z Bożym Narodzeniem”. Gwiazdka nie może jednak trwać wiecznie, a miłość Marka i Macy napotka na niespodziewane przeszkody. Czy mroczne wydarzenia z przeszłości muszą rozdzielić ich na zawsze?

Richard Paul Evans - autor bestsellerowych Stokrotek w śniegu - udowadnia, że zanim życie wręczy nam najwspanialszy prezent, pakuje go starannie w przeciwności losu. Ta wzruszająca opowieść to dowód na potęgę miłości, która zdolna jest do pokonania każdej przeszkody.

Inni klienci sprawdzali również

46,90 zł

31,89 zł

Cesarskie orły. Ciemne chmury - Kane Ben | mała okładka
-32 %

Cesarskie orły. Ciemne chmury

Ben Kane

7.8 / 10 (60 ocen)

46,99 zł

31,95 zł

39,99 zł

24,79 zł

Nowość
Historia bez cenzury 6
 - Drewniak Wojciech | mała okładka
-32 %

Historia bez cenzury 6

Wojciech Drewniak

8.0 / 10 (24 ocen)

46,99 zł

31,95 zł

Inne książki tego autora

Stokrotki w śniegu - Richard Paul Evans   | mała okładka
-32 %

Stokrotki w śniegu

Richard Paul Evans

7.3 / 10 (3223 ocen)

32,90 zł

22,37 zł

Stokrotki w śniegu - Richard Paul Evans  | mała okładka
-32 %

Stokrotki w śniegu

Richard Paul Evans

7.3 / 10 (3223 ocen)

36,90 zł

24,99 zł

Dziennik Noel - Richard Paul Evans  | mała okładka
-38 %

Dziennik Noel

Richard Paul Evans

7.8 / 10 (300 ocen)

37,99 zł

23,55 zł

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Trzepot anielskich skrzydeł

2015-12-21
Gdy jesteśmy dziećmi, wierzymy w anioły i całe zastępy anielskie, ale jako dorośli zapominamy o ich istnieniu czy raczej nie przyznajemy się do takich myśli, bo wydają się zbyt naiwne. Evans udowadnia, że jednak czasem aniołowie schodzą na ziemię, przybierają ludzką postać i wyciągają do nas dłoń, dokładnie wtedy, gdy stoimy na samym skraju przepaści i zaledwie jeden krok dzieli nas od skoku w nicość...

By oderwać się od rzeczywistości

2015-11-04
Ostatnio poszłam w kierunku bardziej "dorosłych" książek. Nie znaczy to oczywiście, że zrezygnowałam z młodzieżówek, ale wiadomo, że od czasu do czasu chcę odkryć nowe horyzonty i nowych autorów, więc przypomniałam sobie, że ktoś mi kiedyś polecał książki Richarda Paula Evansa. Postanowiłam sprawdzić, czy moja uczelniana biblioteka posiada je na stanie i okazało się, że nawet jest tam sporo tytułów. Nie wiedząc co wybrać, zdecydowałam się na „Szukając Noel".

Piękna i wzruszająca historia

2012-08-14
Niewiele brakowało a przeszłabym obojętnie obok tej książki. Urzekła mnie jednak "ciepła" okładka. Cała książka okazała się ciepła, może to dzięki ogromnej dawce gorącej czekolady, a może to dzięki miłości rozgrzewającej serce. I jedno, i drugie wylewało się z każdej strony książki. Chyba pierwszy raz lektura tak mocno podziałała na moje emocje. Zastanawiałam się, kim jest mężczyzna, który tak pięknie potrafi pisać o miłości i ludziach.

Piękna i subtelna opowieść o miłości

2012-05-07
Lektura „Szukając Noel" już za mną. Książka leży jeszcze obok. Spoglądam na przepiękną okładkę i wracam myślami do powieści. Łzy jeszcze nie obeschły na moich policzkach, myśli uparcie krążą wokół książki, a ja miałabym ochotę czytać ją jeszcze raz. Wiem, że dzisiejszego dnia nie będę w stanie skupić się na niczym innym. Zastanawiam się, kim jest mężczyzna, który napisał taką książkę. Nie mam za to najmniejszych wątpliwości czyj głos przez niego przemawiał.

Kubek czekolady zimą

2011-11-09
Ciepły koc i lampa na stole, gorąca czekolada na rozgrzanie dłoni w niekończące się wieczory u schyłku roku i historia, od której robi się cieplej w sercu, a świat wydaje się lepszy - taki zestaw ratunkowy powinni przygotować sobie wszyscy ci, których krótkie szare dni nastrajają melancholijnie i każą zamknąć się w zaciszu pokoju przy dobrej lekturze. „Szukając Noel" Richarda Paula Evansa jest powieścią, która doskonale ten klimat uzupełnia.

Nadzieja i wzruszenie

2011-04-26
Kiedy przed świętami Bożego Narodzenia zobaczyłam na sklepowych półkach Stokrotki śniegu wiedziałam, że muszę je mieć. Po lekturze pomyślałam, że Richard Paul Evans może być dla mnie autorem, po którego powinnam sięgać w chwilach zwątpienia, melancholii i który naprawdę może zafascynować. Stokrotkami zostałam urzeczona, postanowiłam więc sięgnąć po najnowszą książkę - Szukając Noel. Choć to dopiero moje drugie spotkanie z pisarstwem Evansa, w oczy rzuca się jego wyraźne zamiłowanie do tematyki świąt Bożego Narodzenia, do kojarzonej z nimi nadziei, atmosferze przebaczenia i miłości.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.