Wsiąść do pociągu: Europa - gra planszowa -  | okładka

Wsiąść do pociągu: Europa - gra planszowa

EAN: 824968617021
Cena katalogowa: 159,95 zł

159,95 zł 156,25 zł

Produkt niedostępny

Opis

Polska edycja bestsellerowego Ticket to Ride: Europe

Od urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alej Pampeluny do wietrznego Berlina - "Wsiąść do pociągu: Europa" zabierze cię w podróż przez wielkie miasta Starego Kontynentu u progu zeszłego stulecia.

Czy odważysz się przebyć mroczne tunele Szwajcarii? Wsiądziesz na pokład promu przemierzającego Morze Czarne? Wzniesiesz dumne dworce w stolicach imperiów? Następne posunięcie może uczynić cię największym magnatem kolejowym Europy! Pakuj walizki, wołaj bagażowego i wsiądź do pociągu!
"Wsiąść do pociagu: Europa" to druga część niezmiernie popularnej serii o wielkiej, kolejowej przygodzie. Gracze zbierają karty przedstawiające wagony i używają ich by budować dworce, pokonywać tunele, wsiadać na promy i zajmować trasy kolejowe jak Europa długa i szeroka.

"Wsiąść do pociągu: Europa" to gra prosta i elegancka, której można nauczyć się w 5 minut. Zapewni dobrą zabawę całej rodzinie, spodoba się też doświadczonym graczom. Niniejszy zestaw zawiera kompletną grę i nie wymaga użycia pierwszej wersji Ticket to Ride.

Liczba graczy: 2 - 5 osób
Wiek: od 8 lat
Czas gry: ok. 60 - 90 minut

Zawartość pudełka:
plansza przedstawiająca mapę Europy z roku 1900
240 kolorowych figurek wagonów
15 kolorowych figurek dworców
110 kart pociągów
46 kart biletów
5 drewnianych znaczników punktacji
instrukcja
numer dostępu Days of Wonder

Galeria

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

"Planszoholicy" polecają

2015-08-31
Recenzowaliśmy już dla Was „Wsiąść do Pociągu: USA", która jako pierwsza z serii „Ticket to Ride" pojawiła się na polskim rynku. Tym razem przyjrzeliśmy się odsłonie europejskiej. Warto ją sprawdzić, bo poza zmianą miejsca akcji została poszerzona o kilka wartościowych urozmaiceń.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.