Paweł Kabata

Paweł Kabata jest lekarzem, specjalistą chirurgii i żywienia. Działa w medialnym świecie pod pseudonimem ChirurgPaweł. Dysponuje mocnym językiem. Jest niezwykle pozytywną i ciepłą osobą, która aktywnie działa w mediach społecznościowych.

Paweł Kabata i jego niezwykła twórczość


Praca nad jego debiutancką książką „O chirurgii inaczej”, która ukazała się w lipcu, w 2021 roku, trwała 5 lat. Jak autor sam wspomina, były to lata nieustannej pracy nad językiem, umiejętnością obserwacji, poszukiwaniem słów oraz metafor. Powieść stanowi zebrane obserwacje, których twórca przez lata doświadczał – od studiów medycznych, przez staż, po szpitalną rzeczywistość. Posiada uniwersalny charakter i przeznaczona jest nie tylko dla osób związanych z medycyną.

Internetowa działalność


Autor „O chirurgii inaczej” nieustannie pozostaje w relacji ze swoimi czytelnikami. W lipcu jego powieść znalazła się w top 20 najczęściej czytywanych książek w zestawieniu Empik.com. Książka doceniana jest za przedstawienie prawdziwych wydarzeń i historii, bez zbędnego ubarwiania i koloryzacji. Napisana jest mocnym, bezpośrednim językiem, jednak nie brakuje w niej humoru, który przełamuje trudną tematykę i rozbawia do łez.

Lista książek: Paweł Kabata

O chirurgii inaczej - Paweł  Kabata | mała okładka
-43 %

O chirurgii inaczej

Paweł Kabata

6.6 / 10 (147 ocen)

22,74 zł 22,74 zł - najniższa cena 39,90 zł - cena detaliczna