Ambicja - okładka


Kate Brian

Ambicja

Oprawa miękka
Liczba stron: 280
Wydawnictwo: Znak emotikon
29,90 20,93

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

 

Reed Brennan stoi przed nie lada wyzwaniem. Po ostatniej szalonej imprezie dyrekcja zagroziła zamknięciem Billings. Jako prezeska, Reed nie może do tego dopuścić.
Jedynym rozwiązaniem jest zbiórka pięciu milionów dolarów dla szkoły. Tylko jak to zrobić?
Szczególnie, gdy ktoś notorycznie jej w tym przeszkadza, a w dodatku rzuca ją chłopak. Wszystko wydaje się sprzysięgać przeciwko Reed.
Czy dziewczynom uda się uratować ukochany internat i przyjaźń? Czy Reed uda się odzyskać zaufanie Josha? Czy ujdzie z życiem?
Siódmy tom serii Kate Brian - intrygującej, świetnie napisanej, odsłaniającej niepokojące tajemnice ekskluzywnej szkoły z internatem. Dotychczas ukazały się: Tylko dla wybranych, Impreza zamknięta, Poza zasięgiem, Kto się przyzna, W wąskim gronie, Impreza musi trwać.

Recenzje

Zaskakująco i ciekawie

85 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 47 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Bardzo się cieszę, że jest ktoś, kto pisze książki tego typu. Może nie są zbyt ambitne, ale pozwalają czytelnikowi się odprężyć, odciąć od otaczającej go rzeczywistości.
Autorkę tego cyklu polubiłam już od pierwszej części. Ma ona niezwykły dar, jakim jest łatwość pisania w takich sposób, że kolejne perypetie bohaterów zachęcają do dalszego czytania. Również i tym razem było zaskakująco i ciekawie. › rozwiń tekst...

Tajemnice Easton

94 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 57 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Tym razem fankom serii o Reed Brennan przyszło czekać prawie rok zanim na rynku ukazał się siódmy tom sagi. Ale warto było! "Ambicja" - najnowsza powieść utalentowanej amerykańskiej autorki Kate Brian ujawnia przed nami najmroczniejsze tajemnice uczniów elitarnego liceum Easton Academy. › rozwiń tekst...

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...