Niech będzie wola twoja - Maxime Chattam | okładka
Sonia Draga

Niech będzie wola twoja Maxime Chattam

Broszurowa ze skrzydełkami

Pierwsze wydanie: 2016-11-16

ISBN: 978-83-799-9807-4

Tytuł oryginalny: Que ta volonte soit faite

Liczba stron: 303

Wydawnictwo: Sonia Draga

Format: 120x195mm

Cena katalogowa: 38,90 zł

Tłumaczenie: Marta Turnau

Rok wydania: 2016

38,90 zł 25,48 zł


Opis

Witamy w Carson Mills, małym miasteczku na Środkowym Zachodzie, otoczonym polami maków i lasami, a w eleganckich domach mieszkają ludzie, którzy się znają. Byłby to prawdziwy raj na ziemi, gdyby nie Jon Petersen. Najgorszy z ludzi, którego boi się sam diabeł. Pewnego dnia wasze drogi się skrzyżują. A wtedy… niewątpliwie obudzi się w nim pragnienie, by zniszczyć to, co w was dobre…

Maxime Chattam manipuluje nami od początku do końca tej niepokojącej historii, której zakończenie jest równie nieoczekiwane, co spektakularne.

Bestsellery znak.com.pl

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Złoty chłopiec suspensu

2016-11-07 Carson Mills to małe miasteczko położone na Środkowym Zachodzie. Otaczają je makowe pola i zielone lasy. Domy, które znajdziemy w miasteczku są bardzo eleganckie, a wszyscy mieszkańcy się znają. Wszystko jest tu sielankowe, ale na drodze do prawdziwego raju staje jeden człowiek: Jon Petersen. Uważany za najgorszego z ludzi, boi się go nawet sam diabeł. Tak wydawca książki zachęca do sięgnięcia po powieść „Niech będzie wola twoja": „Pewnego dnia wasze drogi się skrzyżują. A wtedy... niewątpliwie obudzi się w nim pragnienie, by zniszczyć to, co w tobie dobre..."

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.